Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom családja a volt...

A párom családja a volt feleséget élteti, azért mert van gyerekük is. Ez most már mindig így lesz? Labdába se rúghatok?

Figyelt kérdés
A volt feleség hagyta el a páromat mert rátalált a nagy Ő-re, aztán rá 2 évre összejöttünk a párommal. Már egy éve együtt vagyunk, de úgy érzem én egy senki vagyok itt. A párom nagyon szeret és jól megvagyunk, de a sógornőim, párom anyukája, testvérei is az elődömet élteti, családi összejöveteleken szinte hozzám se szólnak. Igaz, a jelenlétemben nem beszél senki a volt feleségről, de facebookon például állandóan lájkolják egymást meg látom a posztjaikból hogy össze járnak. Mintha még mindig egy család lennének. Nekem ez nagyon rossz.
2016. febr. 16. 10:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem várhatod el a sógornőidtől, hogy ők is "elváljanak" az előző feleségtől, ha egyszer kedvelik. Tudom, könnyű mondani, de amikor belementél ebbe a kapcsolatba, tudtad, hogy mit vállalsz.

(Nem érzed kissé gyerekesnek, hogy felnőtt létedre azt lesed, hogy olyan emberek, akikkel nem is vagy különösebben jóban, mit lájkolnak a Facebookon???)

2016. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eltúlzod.

Írod, hogy előtted nem beszélnek róla, vagyis tapintatosak és igenis foglalkoznak veled és az érzéseiddel.

Az miért baj, hogy a fb-on lájkolják egymást? És hogy összejárnak?

Nyilván a gyereknek ugyanúgy nagyija a párod szülei és a testvérei is ugyanúgy rokonai maradtak a válás után is.

Semmi rossz nincs ebben. Ez a természetes.

Nem lehet őket eltörölni a föld felszínéről, mintha soha nem is léteztek volna.

2016. febr. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Ne haragudj meg, de ha úgy érzed, hogy egy senki vagy a kapcsolatban, akkor az úgy is van... hallgass a megérzéseidre! Emelt fővel távoznék... itt csak második lehetsz mindig... egy ilyen patkány családba meg büszkeségből sem maradnék, akiknél egy ringyó az etalon...
2016. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz, a jelenlétemben nem beszél senki a volt feleségről, "


Senki nem hasonlít a volt feleséghez, azért ez nem ugyanaz, mintha a fejedhez vágnák, hogy xy bezzeg....

Miért érzed azt, hogy te senki vagy? Veled nem állnak szóba, nem közelednek feléd, vagy miért?


Az, hogy tartják a kapcsolatot, szerintem teljesen normális. A pároddal közös gyerek a sógornőid unokaöccse, vagy unokahúga. Alap dolog, hogy kíváncsiak rá, főleg, ha esetleg a sógornőidnél is van gyerek. Akkor ezek a kicsik unokatestvérek, még szép, hogy összejárnak.


Ha neked is lesz gyereked, valószínűleg őt is szeretni fogják. De ha ezt így nem tudod elfogadni, akkor keress egy független pasit.

2016. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, nem nagyon állnak velem szóba, nem közeledik senki, viszont a volt feleséggel meg mindenki össze jár, ebből gondolom hogy senki vagyok a szemükbe. Megérteném, ha miattam mentek volna szét, de nem így volt.
2016. febr. 16. 10:17
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Annyit focizol amennyit csak akarsz, de a "lájkokat" gyerekkel érdemelte ki az elödöd nem rugdalozással, vagdalkozással, nyávogással.
2016. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem figyelem a lájkokat, csak akaratlanul meglátom, mert a rendszer ugye mutatja, hogy xy hozzászólt ehhez, xy -nek ez tetszik.
2016. febr. 16. 10:20
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is beszélek és jóban vagyok a volt sógornőmmel. Egyszerűen azért mert elváltak a tesómtól én magát az embert bírom, és a közös összejárós éveket a tesóm miatt sem fogom eldobni. Nem azért szeretem mert a sógornőm volt, hanem azért amilyen ember. Neked sem lenne semmi bajod vele, ha nem a volt párként látnád hanem a női családtagok barátnőjeként.

Szerintem nem kellene ezen idegesíteni magad. Ha a pároddal együtt vagy és szeret akkor miért baj hogy a többiek összejárnak , bírják egymást? Ha a pasiddal járna össze , meg lájkolgatnák egymás képeit akkor lehet hogy aggódhatnál. Egyébként veled van a hiba , neked nincs önbizalmad hogy ilyeneket írsz, hogy egy senki vagy. Gondolom ezért sem tudsz beilleszkedni. De hidd el nem mindig kell feltétlenül annyira jóban lenni mindenkivel. Nincs harag , elvagytok de nem feltétlen kell annyit összejárni sem. Attól hogy ők úgy vannak neked nem feltétlen kell barátságban lenned a női rokonokkal. Alakíts ki saját baráti kört , ők meg legyen a párod családja és kész, akikkel néha találkoztok. Szerintem a semmiből csinálod magadnak a problémát. Lehet 5 év múlva te is így leszel a női rokonokkal, vagy még 30 év után sem. Ezt nem lehet tudni és erőltetni meg végképp nem lehet és nincs is értelme.

2016. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért abba gondolj bele, hogy a párod gyerekének az anyukája és a sógornőid a gyerek nagyanyja és nagynénjei... Még szép, hogy tartják a kapcsolatot a gyerekkel és a volt feleséggel. Erre igazán nem kéne féltékenynek lenned. Ezzel neked is tisztában kellett lenned, mikor összejöttél egy gyerekes férfival.

Másrészt egy év együttlét még nem olyan sok. Gondolom még nem tartják komoly kapcsolatnak. Még se eljegyzés, se gyerek se semmi. Arról pedig nem írtál, hogy te kezdeményezel-e egyáltalán, lehet ez is a probléma. Kevés az információ.

2016. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem hogy a gyerek miatt, de ez a nő soha nem szerette a páromat, csak kihasználta, ezt mindenki elfelejtette? Ha nekem lenne fiam és a menyem így viselkedne, szóba se állnék vele, még közös gyerek miatt sem, nemhogy össze járnék vele. Inkább örülnék az új párjának aki tényleg szereti. Igen csak egy év, de valahol el kell kezdeni, azért nem fogok rögtön szülni, hogy befogadjanak.
2016. febr. 16. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!