Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a párom...

Miért van az, hogy a párom családja semmibe néz a hátam mögött, a szemembe meg jópofiznak? Miért nem őszinték. A párom volt feleségét is kiutálták annak idején, most meg hogy elváltak a párommal odavannak érte, bár előttem meg őt szídják.

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt biztosan a család női tagjai generálják.

Mert náluk szebb-jobb de még velük egyenrangú senki nem lehet.

2010. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, én vissza hallottam konkrétan, hogy "nem engem szántak" a páromnak, mert zűrös a családom. Én bizton merem állítani, hogy nem vagyok az, és tiszták az érzelmeim, immáron 6 éve. Elköltöztünk 100 km-re, minden megoldódott. Már nem tud érdekelni.
2010. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben járok és egyetértek az első hozzászólóval. Tuti, hogy a család női tagjai generálják. Engem sem bírnak a párom testvérei (lányok). Kibeszélnek a hátunk mögött minket, a szemünbe pedig megy a jópofi. Egy ideig nagyon zavart. Nem mondom, hogy nem okozott nagyon sok rossz percet, órát. De most már bevettem a lexarom tablettát. A szükséges találkozásokon ott vagyok, rokoni összejöveteleken, de nem forszírozom, hogy beszélgessek velük. Összejöveteleken kívül nem tartom velük a kapcsolatot. Nem akarok velük jóban lenni. Rosszban sem. Nem érdekelnek. Nekem ők nem barátok, haverok. Mostanára jutottam el oda, hogy örülök, hogy ilyen gerinctelen emberekkel nem kerültem nagyon szoros viszonyba. Sajnos a saját testvérükkel is elég nemtörődömök. Nem hívják páromat, csak akkor ha valami nagyon elkerülhetetlen dolog van. Mi megvagyunk jól nélkülük. Szeretjük egymást. Pukkadjanak meg. Szerintem te se törődj velük. Xarjátok le őket magasról. ;-)
2010. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, kedves 3. hozzászoló! Nálunk is annyira így van! Testvér számba se veszik a párom húgai a páromat. Nálunk az én tesóimmal nem így van. Nekem ez annyira bántó, de mam már én is lesz*rom.
2010. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van,a nőknél rosszindulatúbb a világon nincs,mondom ezt úgy,hogy én is az vagyok.A hugica az én páromat is csak csicskásnak nézi,egyébként meg fű alatt fúr mindkettőnket.Nem kell törődni vele,ha foglalkozol vele,annál rosszabb lesz.
2010. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Minket sikerült ezzel szétszedni!!!Nővére és anyja generálta és szította a tüzet.Most meg a párom nekik adott igazat és szétmentünk. Ennyi...:(
2010. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző,ne légy szomorú,ha nem állt ki melletted a pasid,nem is kár érte!Az enyémnek még azt is a fejéhez vágta Miss Hárpia,hogy papucs,mégsem sikerült szétszakítania minket.
2010. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Tudjátok én nem tudom bevenni a le**arom tablettát,mert a párom odavan a családjáért,és sajnos néha már én magam sem tudom,hogy megvéd -e a szülei előtt ha én nem vagyok ott...Másrészt hiába undorodom tőlük,meg a természetüktől,csak a fiam nagyszülei..Sajnos jóba kell velük lennem..

2010. máj. 6. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!