Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választanom kéne? Ha igen, kit?

Választanom kéne? Ha igen, kit?

Figyelt kérdés
A barátom, akivel 2 éve vagyok együtt és a legjobb barátnőm gyűlölik egymást. Igazán, teljes szívükből utálják egymást egy személyes konfliktusuk miatt. Mindkettőjüket nagyon szeretem, nem akarok választani, de nem tudom elviselni, hogy ennyire rossz a kapcsolatuk. Kértem már őket, hogy beszéljék meg, de képtelenek rá. Nyíltan nem esnek egymásnak előttem, de látom, hogy legszívesebben egymás torkának ugranának. Szerintetek mit kéne tennem?
2010. márc. 30. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindig úgy szervezz programot, hogy ne keresztezzék egymás útját.

Nehogy már Te idd meg a levét a hülyeségüknek!

2010. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát,ha ennyire utálják egymást azon kívűl hogy úgy hozod össze a dolgokat hogy ők 2en ne nagyon találkozzanak egymással mást nem tudsz csinálni szerintem..
2010. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg mindkettőnek,külön-külön előszr, hogy nagyon szereted,de a másikat is és nem szeretnél köztük választani,mindkettőjük fontos nekd,csak másképp és hogy milyen rossz neked ez a helyzet. viszont ha szeretnek téged,a kedvedért megpróbálhatnának kibékülni - ha nem is lesznek a legjobb barátok,de legalább ne utálják már egymást.

Emellett intézd úgy,hogy minél ritkábban kelljen találkozniuk.

2010. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha választásra kényszerítenének, megérteném. De nem kevernek bele és uralkodnak magukon a kedvedért.
2010. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem választanod kell,hanem beszélni mindkettejük fejével,és elintézni,hogy minél kevesebbszer szívjanak egy levegőt.
2010. márc. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem arra leszel büszke az életed végén, hogy mindig kiálltál rosszban is a legjobb barátnőd mellett. Ha jön egy srác neki simán leszar, és a Pároddal való kapcsolatát is. Aki viszont veled szeretne élni, és veled kapcsolatban kifogástalan, ne büntesd azért, mert most épp van egy jóbarátnőd, akivel nem tudnak megegyezni egy dologban. Szerintem mindig első a szerelmed. Másrészt pedig ha döntesz, lehet hogy aki mellett döntöttél, ettől a bizalomtól másképp fogja látni a barátnőddel való konfliktust is, nagyvonalúbb lehet, más megközelitésű, és ez segithet. Nem tudom mi a probléma konkrétan, de igy ennyit tudok javasolni.
2010. márc. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a barátod szerelmes a barátnődbe!
2010. márc. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én jól kiosztanám őket. Nehogy már belefonjanak a saját hülyeségükbe. Oldják meg maguk közt. Neked attól nem kell választanod. Egyébként meg eléggé önző dolog lenne tőllük ha erre kérnének.
2010. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!