Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A közepes kinézetű lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közepes kinézetű lányok tényleg érdemesebbek a szeretetre mint a modell kinézetűek? Inkább egy csúnyácskát kéne választanom, ahhoz, hogy értékeljen, szeressen és ne basszon át?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szóval aki nem modell-kinézetű, az csúnyácska? :DD

Ez alapján a kérdés alapján sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy TE nem vagy érdemes a szeretetre.

Sorry, ha igazából nem vagy egy tapló paraszt, de csak ebből a kérdésből tudlak megítélni.

2011. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát azért nem általánosítanék...én modellkedtem évekig, sokan szépnek tartanak, de 7 éve vagyok együtt a párommal, és nem vertem még soha át. szeretem őt. csúnyácska lányok között is vannak, akik hűtlenkednek és számítóak. ezt nem a szépségben mérik. szerintem nem a szép, hanem a cicababa plázacica lányoktól kell tartani, akikről lerí, hogy sok pénzt szeretnek költeni. és ha neked esetleg sok van, akkor menekülj.
2011. okt. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
eddig ahány modell lányt "ismertem" akik valóban modellkedtek, nem csak az Intersparban kínálták az ivójoghurtot, húsz éves létükre mindnek 40-en felüli palija volt! a közösségi oldaluk pedig tele volt jachtos, nyaralós, luxusautós képekkel.
2011. okt. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha jól nézel ki ÉS gazdag vagy, nyugodtan választhatsz bombázót is. Ha átlagos szinten vagy, akkor úgyis csak a csúnyácskák közül válogathatsz. Ha csúnya vagy, akkor pedig forever alone.
2011. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 LadyLee ***** válasza:

Ez a kérdés önmagában, minden szempontból egy ormótlan nagy debilség, így szinte megválaszolásra is alkalmatlan.


Úgy tűnik manapság az emberek 99%-ának teljesen eltorzult az értékrendje és a világlátása és isten tudja milyen okból a külsőhöz próbálnak belső értékeket/jellemzőket rendelni, holott a kettőnek semmi köze egymáshoz.


Mitől lenne egy "közepes kinézetű" lány szeretetre érdemesebb önmagában azért, mert kevésbé szép? Mért lenne törvényszerű, hogy egy szép lány pedig kevésbé érdemes a szeretetre. Ez egy bazi nagy debilség.


Talán inkább az a baj, hogy felületes vagy - így nyilván legfeljebb hozzád hasonlóan felületes csajokkal lehetett eddig dolgod, és hát az olyan az tényleg jó eséllyel átver. De ennek semmi köze a külsőhöz.

2011. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!