Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha a párod...

Mit szólnál ahhoz, ha a párod nem szeretne saját gyermeket de nagyon szívesen örökbefogadna?

Figyelt kérdés
főleg férfiak véleményére lennék kíváncsi
2016. febr. 17. 13:03
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
46%

Sem saját sem másé nem kell. Csak olyan párt akarnék aki nem akar gyereket.


23/F

2016. febr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Semmi különöset. Ha a párom, nyilván azért az, mert azonosak a vágyaink, álmaink, a jovokepunk, ergo én sem akarnék ez esetben gyereket szülni, csak örökbe fogadni
2016. febr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem örülnék neki. Nagyon nem.
2016. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolnám, hogy fél a terhességtől és a szüléstől és mindentől, ami vele jár.
2016. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%
Javasolnám, hogy forduljunk szakemberhez - le kell győzni a félelmet, ehhez kell a pszichológus, ha a beszélgetés nem segít.
2016. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Elválnék.
2016. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan dolog amit meg a parkapcsolat kezdeti szakaszaban jo tisztazni.


Mivel nekem a csaladalapitas elsodleges, ezert nem lenne a parom.

Arrol lehetne esetleg szo, ha mar lenne elozo hazassagbol gyerekem, es ot fogadna orokbe.


Az persze mas, ha utkozben kiderulne hogy meddo, es nem lehet sajat gyereke, ekkor merlegelnek, es ha olyan jo a kapcsolatunk, akkor vele maradnek igy is.


De ha eleve kizart a gyerek, akkor az nalam kizaro ok.


32f

2016. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
A sajat gyeremek iranti vagy elemi oszton, a ferfiak tobbsegeben is. Errol altwlaban xsak eu problemak eseten mondanak le onkent azok, akik amugy vagynak gyernekre. Vagy onmagadban hlyre teszed ezt a dolgot v olyan tarsat keresel, aki elvi okobol szinten igy tarja helyesnek es elfogadod, h vkit azert hagysz elmenni mert e teren nem egyeztek es gyikotok sem enged. Ami nem csoda. A gyerekvallalas az elet egyik legfontosabb kerdese.
2016. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez nem lettem volna partner.

Az örökbefogadás sose volt opció nálam.

Ha nem jött volna össze a gyerek, akkor inkább leéltem volna gyerek nélkül az életemet.

2016. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom. Attól függ, hogy miért nem akar.

Ha nem lehet neki, akkor persze fogadjunk örökbe.

De ha lehet, csak ő pl. félti az alakját, hát akkor köszi, de elválnak útjaink. Nemcsak a gyerek miatt, hanem mert nem ilyen gondolkodású emberrel szeretném élni az életemet.

2016. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!