Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ahhoz, ha a párod...

Mit szólnál ahhoz, ha a párod nem szeretne saját gyermeket de nagyon szívesen örökbefogadna?

Figyelt kérdés
főleg férfiak véleményére lennék kíváncsi
2016. febr. 17. 13:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem lett kifejtett, hogy miért nem akar gyereket. Én példának leírtam a fobaiat, de simán lehet az is, hogy pl örökletes betegségben szenved, amit nem akar tovább adni, vagy orvosilag nem javasolt. Mondjuk teljesen mindegy, hogy miért nem akar, saját döntése, amihez másnak, a párja kívül nincs köze. Azért a gyermekvallalas téma -jó esetben -elég korán felmerul egy kapcsolatban és ennek tudatában lehet dönteni, hogy folytatom, vagy sem. Aki írta, hogy elvallna, ritka buta, mert vagy eszébe nem jutott egy ilyen témát felvetni házasság előtt, vagy magasról tett rá, hogy a másik mit akar.
2016. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hát, ha testileg képes lenne rá, akkor megérteni megérteném, de nem tudnám elfogadni.
2016. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanígy vagyok vele,a mi családunkban rengeteg halva szülés,magzatelhalás ,vetélés .. genetikai eredetű (öröklődhet) megbetegedések . Már 13 éves koromban eldöntöttem,hogy véletlenül sem fogok teherbe esni és életképtelen,vagy eleve halott ,esetleg beteg gyereket szülni .Előre nem lehet megmondani,lesz-e baj ,50-50%(ezt orvos mondta) .Én kihagyom ,pedig egészséges vagyok .

Úgyhogy nem mindnekit az tart ám vissza,hogy lógni fognak a mellei,vagy meghízik ..

2016. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
így nem is fogathatna örökbe mert csak a felelöség vállalást akarja kerülni pedig a saját gyereknél nagyobb felelöség a fogadott gyerek
2016. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
43%

Nekem nagyon tetszene, bár nő vagyok.


Annyira elképesztő, hogy ha egy nő magára is mer gondolni, már önző. Ti otthon maradnátok a saját véretekkel, vagy azt már nem? Könnyű saját vérről beszélni, amikor csak felcsinálsz egy nőt, az végigszenved 9 hónapot, vaginától ánuszig szakad, aztán lehet nyávogni, hogy nincs szex, majd egy év múlva lelépni a fiatalabbal, aki nem szült. Otthagyni az ocsmány hájpacnit. De hé, legalább a nevünk tovább öröklődött, legalább valakinek az apja vagyunk, eljöhet évente egy hétre nyaralni. Csodaszép az apalét.


Bezzeg ha nektek esne le a herétek a gyereknemzésbe, már nem lenne ennyire fontos.

(Nincs gyerekem, nem hagytak el, csak ezt látom.)


Teljesen mindegy az indok, ha valaki így érez a témával kapcsolatban, nem számít, mit gondol a másik. Pláne akinek nincs méhe.

2016. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
37%
Szakítanék. Nekem muszáj továbbadnom genetikámat. Ha párom nem akarná ezt, nem mellé szántam magam leszületés előtt.
2016. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%
Miért kell továbbadni a géneket? Ennyire fostok a haláltól?
2016. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!