Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyám...

Mit csináljak, ha az anyám bátyja büdösen képes befeküdni a kanapéra ahol alszok?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell elképzelni, hogy bejött a szobámba és csak úgy szó nélkül belefeküdt az ágyamra és betakarta magát én gondoltam akkor legalább kimegyek... Ő meg mintha ővé lenne a szoba:"nyugodtan itt maradhatsz"

Ráadásul az övének kezeli a lakásunkat. Ez engemet idegesít, mert ott maradt a szaga. Nem egy büdös proli, hanem egy többdiplomás ember aki néha igénytelen



2016. febr. 18. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő gondolom nem veltek lakik, vagy? Hány éves vagy? Ha nem mered a szemébe mondani, akkor kérd meg anyukádat, hogy ezt beszélje meg vele. Esetleg zárd a szobádat, vagy amikor jön hozzátok, akkor ülj a kanapéra és csinálj valamit, tanulj vagy mit tudom én. Foglald le. mutasd meg, hogy az a TE helyed.
2016. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
öncsed nagyon egy kanna ultrás vízzel :) Ezt anyudéknak kellene elintézni...
2016. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen büdi haverunk, oszt leöntöttük rohadt virág vízzel, kénytelen volt utána fürödni!
2016. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lerúgnám az ágyról.
2016. febr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Anyukád bátyja mit keres ott nálatok? Övé a lakás? Vagy ott is lakik? Mert azért vendégségben nem szoktak az emberek rögtön lefeküdni..
2016. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
wtf??? 💩
2016. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os hogy csináltál kakit?
2016. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kovpet ***** válasza:

"én gondoltam akkor legalább kimegyek"


Kellene kicsit több információ. Ez a fenti nem reális viselkedés. Ha az én ágyamba feküdne be akárki kéretlenül, akkor úgy dobnám le onnan, hogy azt sem tudná, hogy mitől repül. Mesélj, mi van a háttérben? Hány éves vagy?

2016. febr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!