Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti szoktatok a kutyával...

Ti szoktatok a kutyával aludni? Tényleg elrontom, ha egyszer felengedem magam mellé a kanapéra tv közben?

Figyelt kérdés

Vagy ha egyszer vele alszom el? Akkor tényleg nem fogja tudni a "rendet", a falkában, családban elfogalt helyében elbizonytalanodhat és agresszívvé válhat?


Nektek mi a tapasztalatotok?



2015. szept. 16. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem vizsla jellegű társam van. A padlón szoktam párnának használni. Nem tűnt fel, hogy gondot okozna.

Szerintem, ha a kapcsolatotok stabil sokat kibír. Ezek a szabályok akkor (nagyon) fontosak, ha a kaocsolatotok nem elég stabil (a kutya vezérségre tör)

2015. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak akkor mehet fel a kanapéra/ágyra, amikor hívod, akkor semmi gond nincs, az enyémek is sorban állnak már, ha látják, hogy filmnézés lesz :) Néha nem engedem fel őket, csak hogy tudják, hogy ilyen is van, de általában nem csinálok ebből problémát. A lényeg, hogy ne ő döntse el, hogy mikor használja a te helyedet, hanem te.
2015. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Amúgy nekem is vizslám van.
2015. szept. 16. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Rendszeresen ott alszik az ágyon, nem gond nálam, nagy az ágy, elfér a lábamnál. Mikor reggel beágyazok, vagy este megágyazok, ott toporog, és alig várja, hogy felengedjem végre.
2015. szept. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bull keverék domináns kutyám van, csak hébe-hóba engedem fel az ágyra tv nézés közben. Engedély nélkül nem jöhet fel, ha mégis felugrik pl. játék közben rögtön lezavarom.


Nem érzem, hogy ez rontana a kapcsolatunkon. Hozzáteszem havonta kb. 1-2 alkalommal hívom fel.

2015. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk nem jár fel a kutya az ülőgarniturára, szerintem nem is merne. Mindig nagyon visszafogott, ha alkalomadtán beengedjük a házba. Érzi, hogy ő itt csak vendég. Viszont van az előszobában egy nagyobb szőnyeg, arra szívesen ráfekszik.


Le leszek pontozva, de szerintem a kutya nem való ágyba (macska sem). Igaz, nekünk kinti állatain vannak, amik néha bejöhetnek, de el sem tudom képzelni, hogy kutyával aludjak, bár beájulnék szerintem a szagától. (A mi kutyáink előnyben részesítik a különböző szagos dolgokban való meghempergést.)

2015. dec. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert szerinted az emberek a dögszagú kutyájukkal alszanak a vetett ágyban, vagy hogy gondoltad? :D Nyilván aki beengedi az ágyba a kutyát, az tisztán is tartja.
2015. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!