Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás erre? Tanácstala...

Mi a megoldás erre? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok a volt párom szintén ennyi idős. Véget ért a kapcsolatunk, már 3 hónapja, ő mondta ki, mert azt mondta már nem szeret úgy, mint az elején. ennek ellenére azóta minden héten felhív, bár már kértem hogy ezt ne csináljuk, mert hiányzik, továbbra is keres. arra, hogy miért nincs konkrét válasz. én szeretem, de tudom hogy ő nem, mert hát ezért lett vége, így nem hitegetem magamat, senki se értsen félre csak egyszerűen nem értem ezt az egészet, lehet csak nekem túl erős ez a "barátkozás"?! de ilyenre még nem láttam példát. a véleményekre vagyok kíváncsi, tudom sokat senki sem tud segíteni nekem, max én saját magamon. előre is köszönöm a válaszokat
2010. márc. 31. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretne nyitva hagyni egy kis ösvényt a kapcsolatotokban, hogy esetleg mégis visszatáncolhasson ha úgy alakulnak a dolgok. Nála még nincs egészen vége.
2010. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor kimondta azt a szót,hogy vége,még maradt benne bizonytalanság,kételyek.Most hiányzol neki.Talán ő maga sem tudja,mit akar,és össze van zavarodva.Minden esetre az biztos,hogy nem teljesen közömbös irántad,hiszen akkor nem viselkedne így.Igazából annyit tudsz tenni,hogy megbeszélsz Vele egy személyes találkozót,ahol megkéred,nézzen a szemedbe,és tálaljon ki,mit érez,mit nem érez,legyen őszinte.Ha még ekkor is játszadozik,vagy bizonytalan,akkor jön el az a pont,hogy nem érdemes felvenned neki a telefont,nem érdemes beszélgetnetek,és esélyt adni az újrakezdésnek.Megmondhatod neki,hogy nincs időd ilyen bizonytalan emberekre.Én még egy kis időt adnék neki,aztán befejezném a jópofizást.Hitegessen mást,ne Téged.
2010. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt is, hogy ne hívjon, mert hiányzik és így nem jó, annak hatására mondtam neki, hogy ő azt mondta azért keres, mert hogy jól döntött e, uh igazatok van abban, hogy nem tudja jól döntött e, persze arra nem válaszolt hogy igen vagy nem, de mivel azóta sem történt változás gondolom az igen mellett döntött, na de ha így van, és megbizonyosodott arról, hogy jól döntött, azóta miért keres?! nem igazodok ki rajta
2010. márc. 31. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó esetben szerintem az emberek nem azért szakítanak, mert ki nem állhatják egymást, hanem mert valamiért úgy érzik nem azzal az illetővel szeretnék leélni hátralévő életüket. De éppen azért mert nyilván szeretett téged valamilyen formában mindig is fog, ezért olyan nagyon nehéz dolog mindig a szakítás, és lehet, hogy ezért viselkedik ilyen furán pláne ha egyébként se egy határozott típus.
2010. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért hívogat, mert tudja, hogy te érzel iránta valamit és így nem tudsz más kapcsolatot létesíteni (bebiztosítja magát). Ha neki nem jön be valamelyik másik csaj (erről biztos nem beszél neked) akkor szerinte vissza fogod fogadni. Ezt tapasztalatból mondom. Te gondold meg, megéri-e neked.

38N

2010. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szép tőle, szerintem is biztonsági játékos a fiú.


Magyarán hízeleg a hiúságának, hogy te még mindig odavagy érte, ezért nem zárja le egyértelműen a kapcsolatot. Engem inkább bántana, tehát lépnék és magam tenném ezt meg.

2010. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon sok igazság van abban amiket írtatok, van köztük olyan is, amire én is gondoltam, de ezek szerint sokaknak világosan jön le a helyzet, az az igazság, hogy ezelőtt is bulizós volt, de amióta vége, mintha kifordult volna magából és erről szól az élete, de vannak gondjai is, azokat is elmondja, és ezért félek azt mondani, hogy ne keressen, tudom lehet ez sajnálatra méltó, hogy emiatt is inkább hívjon aztán én meg szenvedek, de még nem is tudom elengedni, és talán nem is akarom
2010. márc. 31. 19:30
 8/11 A kérdező kommentje:
azóta nem mondtam neki, hogy hogy érzek iránta, és semmi olyanról nem beszélünk amiből azt gondolná, hogy én szeretem, csak erre jöhetne az tudom, hogy amiért felveszem, neki egyértelmű, nekem pedig az lenne, hogy ő ezért hív, de ez ugye nem lehet. lehet kicsit szétszórt vagyok, ezért elnézést, de már teljesen össze vagyok zavarodva és nem tudom mi lenne a helyes mert egyik se jó döntés, legalábbis én ezt érzem
2010. márc. 31. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy srac az eletemben, akivel egyutt jartunk rovid ideig. En ot nagyon szerettem. O megmondta nekem, hogy NEM SZERET. En, ha nehezen is, de tudomasul vettem az o erzeseit es nem kerestem a tarsasagat tobbet. Ezek utan o allandoan hivott telefonon, mondta, hogy talakozzunk, sot meg a munkahelyemhez is eljott , mivel nem akartam talakara menni vele tobbet. En sem ertettem az egeszet! Az elejen beadtam a derekamat es remenykedtem, hogy talan megis szeret...vagy megszerethet... De hiaba! Nem valtozott semmi, en csak jatek voltam neki, ki akarta hasznalni azt, hogy szeretem. Emlekszem, azt mondta, hogy meg talakozzunk, legyunk "BARATOK". Egyreszt jol jottem neki, amikor mas baratja vagy baratnoje nem volt keznel. Olyankor mindig engem hivott. Masreszt, lehet, volt egy kis buntudata, hogy kihasznalt es aztan dobott...

Vegul nem fogadtam a telefonhivasait tobbet es elkezdtem masokkal talakozgatni. Tanultam belole. Ha egy ferfi nem szeret, nem erdemes ra pazarolni az idot, meg egy telefonhivas erejeig sem. Ugysem lesz abbol semmi, csak gyotrelem. Inkabb ismerkedj masokkal, nehogy elszalaszd azt, aki igazan hozzad valo!

2010. márc. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos nem esik szó arról, hogy mennyi ideid tartott a kapcsolat...


Én is amondó vagyok, hogy ismerkedj másokkal, aztán ha akar valami közelebbit, akkor kezdjen el rendesen udvarolni. Ha nem akarsz csak barátkozni vele, akkor nem kell. De ha elhív vacsorázni, vagy keresi a lehetőséget, hogy miben segítsen neked, akkor én azt megengedném.

2010. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!