Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanacstalan vagyok, az eletem...

Tanacstalan vagyok, az eletem a feje tetejere allt, mindent eldontenek helyettem es en csak sodrodom az arral, van megoldas?

Figyelt kérdés
Kulfoldon dolgozom fel eve, 28an vegleg hazamegyek egy keteves kapcsolatom miatt.Tenyleg nagyon szeretjuk egymast mar sokmindenen keresztul mentunk es hiaba tetszem masoknak meg ismrkedek flortolok masokkal valahogy mar senkivel nem tudnam azt erezni amit vele..persze lehet nem o az igazi ha van egyaltalan olyan...de jelen pillanatban szeretem es nagyon rossz tavol lenni tole....miutan kijottem ra 4honapra csokolozott egy 16eves lannyal mert szeretethianyban szenvedett allitolag es ugy volt h egesz evben kint leszek, akkor mar nem akarta folyattni veklem de en a sirbol hoztam vissza a kapcsolatunkat.Otthon bejelentette h megyek haza vegleg mikor utoljara otthon voltam....anyukam utolso nap leorditotta abaratomat h mindent feladok miata pedig sokat veszekedunk...es hogy nincs munkam a sulirol meg mar lekestem....en ezt ertem es igaza van ez nekem legalabb ekkora fejtorest es gondot okoz...amugy sem gy stresszmentes melom van itt kulfoldon de az hogy ha beszelunk neten es folyton a baratom ellen b eszel meg azt mondja h meg fogom banni meg majd tartsam el magam (pedig eleg jol allunk anyagilag) attol nekem meg csak rosszabb az ittlet...alig varom h hazaerjek es nemcsak a baratom miatt...ok eleg jol allnak anyagilag es dolgozhatuk naluk(igaz nem hivatalosan) de o azt szeretne ha nem is dolgoznek most egy ideig legalabbis a nyaron csak hogy legyunk mar vegre egyutt a nagy tavollet utan...en termeszetesen azon leszek h legyen munkam mert nem vagyok lusta dolgozni..mikor otthon voltam a szuleim kozt se volt minden rendben gondom emiatt is idegesebb mostanaban anyukam de nem ertem miert nem fogadjak el hogy szeretem, es miert kell mindig ugy beszelni rola mint aki az eletemet rontsa el????baratom is neha fura...hetvegen elmegy djnek diszkoba...oke most mondjam ne menjen mert nem nyerte meg vissza a bizalmam???/jaj nehez....szivemszerint se tudom mit csinaljak..csak azt tudom hogy a mostani munkahelyem nem nekem valo.....azt hiszik en leszek a falu szegyene amiert hazamegyek ilyen hirtelen....de ok nem ertik meg h nem csak a baratom miatt bar o a fo indok...sok minden van meg a hatterben visoznty nekem ez sok..mindenki iranyitani akar es en meg olyan donteskeptelensegben szenvedek hogy hol etrre hol arra hallgatom...de honnan tudhatnam mit szeretnek mikor mindenki befolyasol es mindenkinek meg kell felelnem...neha mar annyira nem szamithatok senkire...21 eves vagyok, es ugy erzem neha hogy idegileg kimerultem, es neha bizony az elettol is elmegy a kedvem....miert nem lehetnek normalis terveim mint barki masnak???
2009. júl. 10. 17:08
 1/5 A kérdező kommentje:
annyira bonyolult az egesz hogy ertelmesen le se tudom irni....a lenyeg hogy minden oldalrol tamadnak es en vagyok kozepen...szeretem oket de nem felelelhetek meg mindkettojuknek egyszerre...mert mast akarnak...de hol van amit en akarok???az mar sehol...
2009. júl. 10. 17:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menjen ö ki utànad,probaidöre.

Igy külföld is marad,és el tudod dönnteni hogy akarod-e vagy csak honvàgyad van.

2009. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a helyedben pár napig egyedül végiggondolnám mit akarok, mik a terveim a jövőre nézve. És ehhez ragaszkodnék következetesen. Előbb-utóbb elfogadnák a döntésed. Ha van olyan, akinek adsz a véleményére, kérd ki a tanácást. 21 évesen ha van célod, és teszel is érte, és a körülötted állók látják, hogy megállsz a saját lábadon, nem szorulsz rá másokra anyagilag, akkor elfogadják és nem piszkálnak.
2009. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huhh. Nincs még veszve semmi. :o)


Túl sokat adsz mások véleményére. Valamit vársz Tőlük, amire szükséged van, és nem kapod meg. Nekem ez jött át abból, amit írtál. Lehet ezen segíteni, bár nem könnyű munka. Magadon kell dolgoznod. Ha már kevésbé leszel rászorulva a kívülről jövő elismerésre, szeretetre, bármire, amiben most hiányt szenvedsz, könnyebb lesz konfrontálódnod másokkal, érvényesíteni a saját akaratodat, aminek a létezését most még tagadod. (Pedig biztos van amire titkon vágysz, még ha nem is öltött testet, mint konkrét terv.)


Ha hazajössz, írj privátban nekem, elmondom, én miben tudok segíteni. Ha akarod.

2009. júl. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg az az ideális megoldás, ha kimegy utánad külföldre a barátod. Ha ennyit nem képes megtenni érted, akkor lehet, hogy nem is ér annyit. Anyukád aggodalma jogos annyiban, hogy arra készülsz, hogy mindent egy lapra tegyél fel: a barátodhoz mész, náluk dolgozol stb. Ha kiderül, hogy mégsem a barátod a tökéletes pár számodra, akkor ebből a többszörös kötésből nehéz lesz kikecmeregni.


Sokkal gyengébbnek és befolyásolhatóbbnak képzeled magad, mint amilyen vagy. Egy 21 éves lány, aki külföldön dolgozik: szerintem az átlagosnál messze érettebb és erősebb személyiség lehetsz. Tulajdonképpen el tudod magad látni, önálló vagy. Mivel nem szorulsz rá másokra, ezért igazából nem igaz, hogy ők tudnak befolyásolni. Csak akkor, ha hagyod.

2009. júl. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!