Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nem tudok mit tenni....

Már nem tudok mit tenni. Szerintetek van megoldás még? Tanácstalan vagyok már.

Figyelt kérdés
'7 éves lány vagyok.Volt egy nagyon jó barátnőm de véget vetettem a barátságunknak mert eleinte a titkaimat amiket elmondtam neki mert megbíztam benne elmondta...Miután nem nagyon beszéltünk csak felszínes dolgodról(hogy vagy meg hasonlók) elkezdett valótlan dolgokat terjeszteni rólam.Eleinte azt hogy sok férfival volt már szexuális kapcsolatom és azért nem vagyunk jóba mert zavarta.Aztán ebből jött az hogy terhes voltam(ez a sztori kétszer jött elő).Eleinte nem foglalkoztam vele mert csak pár embernek mondta el.Most ott tartunk már hogy a suli ahova mindketten járunk ez volt a téma.Mindenki tudott róla.Összejöttem egy fiúval most a nyáron.Ő is abba a suliba jár ahova mi.Én kezdtem megszeretni de mint később kiderült csak a pletykák miatt jött össze velem mert azt hitte hogy könnyű szexhez juthat...Azóta többen zaklatnak levelekkel(myvipen) és msn-re is vettek már fel ezért...Nem tudok normális kapcsolatot kialakítani egy fiúval sem mert senki nem hiszi el ha azt mondom hogy szűz vagyok...Nem hisz nekem senki...
2010. aug. 26. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj én nem sajnálom ezeket a kapcsolatokat hisz kinek kell oylan pasi aki csak azért akar összejönni veled mert könnyűszexhez juthat... a csajt rendezd le először esetleg oszd ki nyilvánosan hogy miért tesz neked keresztbe hazigságokkal akkor ugyis ez lesz a fő téma a suliban és tudni fogják hogy csak hazudik... a pasikkal meg csak akkor foglalkozz ha biztos vagy benne hogy nem arra hajtanak...
2010. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Szilvási Lajostól az Egymás szemében c. könyvet. Pont erről szól, amit írtál.
2010. aug. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én volt legjobb bnőm ugyanilyen volt..én is most vetettem véget a barátságnak..szerencsére ő még azt nem mondta h nem vagyok szűz..de kitelik tőle-_-
2010. aug. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hát én biztos jól felpofoznám azt a kis... Bocsi hirtelen idegbaj kapott el, hogy léteznek ilyen emberek. Szerintem állj elé és kérdezd meg, hogy miért terjesztd rólad ilyen hazugságokat. Vigyél magaddal egy diktafont és vedd fel. Mindenkinek játszd le a felvételt és akkor nagyot fog égni a p*csa! :D

18/L

2010. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele négyszemközt és több ember előtt is erről..Mindig tagadott és magyarázkodott hogy ő nem olyan hogy kitaláljon dolgokat..Van aki neki hisz és van aki nekem...
2010. aug. 26. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, meg kell talalni a gyenge pontjat a csajnak es konfrontalni! Az ellen nem tudsz mit tenni, amit mar elkezdett terjeszteni de a pletykak elulnek hidd el hamarosan. Az msn-en azokat akik zaklatnak le tudod tiltani es nemi onironiaval lehet valami jopofa szoveget irni a keped melle. 17 evesen olyan erzekeny az ember es nem is erti mire volt ez jo?

Ezen sajnos en is atmentem es azt tanultam meg, amikor valaki le akar jaratni, hogy az igazi baratok mellettunk allnak. Azok ismernek es tudjak milyenek vagyunk! Ha elkezdessz vedekezni csak rosszabb lesz a dolog.

Nekem is volt egy "b.nom" aki imadta beleutni az orrat mindenbe ami velem volt kapcsolatban es lehetoleg kontrollalni azt...irigyelte a pasikat akikkel megismerkedtem azt hitte, hogyha kibeszeli a szexualis eletet en is azt fogom tenni stb. A csajjal ma mar alig beszel valaki a regi barati tarsasagbol. Mindig ujabb es ujabb baratokat kell keresnie miutan az emberek kiismerik.

Okos vagy. Nem hagytad, hogy tovabb ecsetelje masoknak a szemelyes dolgaidat, veget vetettel a hirforrasnak. Hidd el, nem mindenki hisz neki es most lehet veszettul nepszeru, de ez csak egy pillanat. Ot is kiismerik es lekoptatjak majd mert HAZUDIK!

2010. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van aki hisz neked akkor annak örülj azokkal pedig ne is foglalkozz akik nem hisznek neked! felesleges energiát töltesz a magyarázkodással... rolam mindig rengeteg pletyka terjeng iylenkor csak anynit mondok ha valaki rákérdez én nem fogok magyarázkodni mindenki azt hisz amit akar! ja és sose feledd akármit is csinálsz könyörgöm senkinek semmi köze hozzá :D
2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!