Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hivatalos családi állapot...

Mi a hivatalos családi állapotom? Mit írhatok az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk házasok a párommal,de van egy közös gyermekünk,együtt élünk.Hivatalosan nem vagyunk élettársi kapcsolatban.(a családi állapotom megnevezése:hajadon?)
2016. febr. 24. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Semmit. Az nem art, ha kiderul, h van gyermeked, en azt tuntettem fel, hogy mettol meddig voltam gyeden, gyesen. Szerintem ennyi nem art, h kepben legyenek, mert aki nagyon csalad es gyerekellenes, azzal ugyse menne hosszu tavon, mert igen, beteg lesz, szunete kesz, stb. De ennyi untig eleg, hu dd el, nem is varnak tobbet.
2016. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Ne írj bele semmit, személyi adatoknál elég a név, születési adatok, lakcím, telefon, email cím.
2016. febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Manapság szakmai önéletrajzot várnak el, azaz semmi egyéb (családi állapot, hol élsz, kivel élsz, hány gyereked van, anya neve, stb.) nem kell. Előremozdítani nem fogja az ügyet, legfeljebb negatív szelekcióra ad okot. A gyereket annyiban érdemes lehet beleírni, ahogy előttem is írták, ha olyan helyen nem akarsz dolgozni, ahol nem tolerálják a gyereket. De ha ez nem szempont, akkor azt is érdemesebb kihagyni. Az iskoláid és a szakmai múltad írd bele.
2016. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Néha megdugnak.

Ezt!

2016. febr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem se írd bele.

de ha már annyira bele akarod, akkor ne hajadont írj, mivel nem vagy az.

de szerintem ha érdekli a céget, akkor majd az interjún megkérdezik.

2016. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Önéletrajzba nem írunk családi állapotot, se azt, hogy van gyerek, a személyes adatoknál is elég neved, telefonszámod, e-mail címed, a többit meg majd interjún megkérdezik, ha érdekli őket.
2016. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kulturált ember nem ír családi állapotot, lakcímet, gyerekek számát, stb. az önéletrajzába.
2016. febr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!