Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Békülni akarok segitenétek?

Békülni akarok segitenétek?

Figyelt kérdés

Összevesztem 1. unokatesommal, akivel 19 éve sülve-főlve együtt vagyunk , és most nagyon csunyán....

De ugy vagyunk, hogy az ügyben mindketten hibásak vagyunk , szoval a bocsánat kérés kölcsönös lene ...de ha más lehetőség nincs én engedek és lépek. Mit kellene tennem ?


2010. ápr. 1. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lépjél, ha ő még ódzkodik. Legyen örök a barátságotok! Vannak az embernek rosz napjai, lehet pont egy olyat fogtatok ki mindketten. Kellemes kibékülést, és ölelést egymással.
2010. ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nagyon nagy kár lenne, ha egy ilyen jó kapcsolat megszakadna egy kis kisiklás miatt! Én azt javaslom, amit én is ilyenkor tenni szoktam ilyen helyzetekben: Teljes mértékben ismerd el a magad részét az ügyben, amit rosszul tettél, és kérj ezért bocsánatot tőle, viszont ezt tőle ne várd el. Mutasd ki maximális békülési szándékodat, és hogy kész vagy fátylat borítani az egészre! Minél kevesebbet beszélsz, annál jobb. Hagyj időt neki, hogy ő is átgondolhassa, és beérlelődjön benne is a belátás saját hibáival szemben és eljusson ezek beismeréséhez és látva közeledő magatartásod, ő is biztosan bocsánatot fog kérni! Ez hosszabb időbe is telhet (akár több nap), de légy türelmes, megéri!
2010. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen 19 év azért 19 év !Nagyon szépen köszi mindkettőtöknek =)
2010. ápr. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!