Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik boldog...

Szerintetek illik boldog bolondok napját kívánni a szüleimnek? (36/F)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
aha,szerintem vicces lenne:-) hahaha:-DEz tetszik enis azt kivanok a paromnak mindjart:-D
2010. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez nem komoly kérdés?! Ezt nem kivánni szokták, hanem ha van kellő humorérzékük, valamivel meg lehet őket tréfálni. Csak nehogy túl lőj a célon és megbántsd őket!
2010. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Nem illik!!! Én megharagudnék!!! Ilyen hülyeséget...
2010. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy hülyeség! Ez nem ünnep, könyörgöm... Főleg nem a szülőknek kell ilyet mondani.
2010. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ünnep, hogy kívánni kelljen. Én mondjuk felhívtam ma anyukámat, hogy képzeld, épp most jövök orrplasztikáról, és elhitte :D Aztán mondtam neki, hogy árpilis bolondja, és röhögtünk egy jót :D

Ilyenkor ilyesmit szokás csinálni, nem boldog bolondok napját kívánni.

2010. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Papíruk van róla????
2010. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes kapcsolatod lehet a szüleiddel, ha így le hülyézed őket. Persze ha megviccelnéd őket valami kis lódítással, az oké lenne, de így kívánni nekik boldog bolondok napját, egyértelművé teszed, hogy mi az elképzelésed róluk. (Vagy csak nekem nincs humorérzékem.)

Mert mondjuk azt el tudnám képzelni, hogy azt mondod nekik (ha még nem vagy nős), hogy képzeljétek, megismertem egy lányt és most szombaton összeházasodok vele. Szeretettel meghívlak rá titeket. Vagy valami...


26 L

2010. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Április bolondjaaaa! :DDD

/* Egyébként egy hivatalos hangon előadott "Tisztelt hölgyem, uram! Engedje meg, hogy bolondok napja alkalmából sok boldogságot kívánjak a párt nevében!" ütős tud lenni. */

2010. ápr. 1. 22:17
 10/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok,en nem sertodnek meg,ha valaki Boldog bolondoknapjat kivanna nekem,mert az vagyok!
2010. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!