Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak cigány barátaid, jó...

Vannak cigány barátaid, jó ismerőseid, szomszédok, esetleg a párod? Mi a véleményed róluk? Rasszisták ne!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 19:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Van egy félcigány rokonom, mivel kb. 20 évvel ezelőtt beázasodott egy cigűnyember a családunkban. A gyerekek -akik azóta 25 és 22 évesek- nagyon rendesek, becsületesek. A fiú Pesten tanul egy egyetemen, a lány is egyetemre jár, közben neveli az egyéves kislányát.


Ugyanakkor be kell ismerni, hogy manapság ők képezik a kivételt, mivel ezek a cigányság nagy részéről nem mondhatók el. Hozzátenném, hogy ugyanezt a véleményt osztják ők is.

2010. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem 2 cigány osztálytársam van, az egyik szeret másokat lehúzni pénzzel és ha vki beszól neki akkor üt, a másik viszonylag normális csak mindig hazudik.
2010. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos, mint legtöbben - nem vagyok túl jó véleménnyel a cigányok többségéről. De volt olyan cigány kolleganőm, aki többet és jobban dolgozott mindenki másnál, és a lakása is gyönyörű tiszta volt. A többség miatt általánositunk.
2010. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy cigány barátnőm,szobatársam volt a kollégiumban. Nagyon kedves lány. Sajnos az évek alatt elvesztettük egymást,de nemrég a szülészeten újra találkoztunk! :D

Vannak cigány szomszédaim is.Ők is rendes,becsületes emberek!!

Tudom,sajnos a többség nem ilyen,de sok közöttük a jó ember,csak az olyanok miatt akik lopnak,csalnak,már általánosítunk.Pedig nem lenne szabad!

2010. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nem találkoztam még rendes cigánnyal pedig rengeteg él a környéken, és osztálytársam is volt pár, és nem vagyok rasszista de bizony normális dolgok helyett inkább kiraboltak minket meg beszólogatnak az utcán. :(
2010. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszik 2 cigánycsaj, és ők az igényesek közé rangsorolhatók szerencsére,meg amikor focizni megyek akkor is vannak ott 3an közülünk de ők is normálisak még
2010. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

még rég volt egy cigánylány osztálytársam, még általánosban, és 3 évvel volt idősebb nálunk meg egyfolytában megbukott.

El is ment a suliból mert lopott, és a testvére is bejárt lopni a suliba.

2010. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 4 cigány osztálytársam van és nagyon-nagyon jó fejek!!!
2010. ápr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

nekemis van 2 cigány lány osztálytársam, akik szeretnek feltünősködni, de amugy jófejek.

és van egy srác is, őt az utóbbi napokban nagyon megkedveltem:) aranyos, és jóképű is, mindig mosolyogva néz rám, szimpatikus:)

2010. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Van egy régi barátnőm, aki cigány, már csak ritkán találkozunk, de kedvelem a mai napig. Most dolgozik valahol asszem, mert nem vették fel a filmművészetire idén.

De amúgy számomra nem szokatlan, ha valaki cigány, mert a kisgyerek koromat úgy töltöttem el, hogy mindennapos volt a cigány gyerekek közelsége. Apukám egy diákotthonnak volt a vezetője, és nekünk ott volt szolgálati lakásunk. Minden második gyerek cigány volt. Nekem ez kb. annyit jelentett, hogy mindig volt kivel játszani :)

2010. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!