Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Innen még van kiut, mit tudok...

Innen még van kiut, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Mar nembirom!!

Faj az egesz eletem...miert ??

Semmi rosszat nem tettem es en ezt kapom..

Apam minden nap iszik..egy alkoholista .. Egy honapba egy ketszer megver anyukamat nagyon szerettem de o mar nincs velem...(koszonok neki mindent amit eddig ertem tett,hogy felnevelt)

Kiskoromban minden nap veszekedtek anyuek.. Nemtudom hogy milyen egy jo gyermekkor mert nemvolt.. Mindig is eleg szegenysege elt a csaldom de anyukam mindent megadott amit tudott

Rokonaim mind kulfoldon elnek.. Ok nemis foglalkoznak velunk

Volt egy legjobb baratnom viszont o mar elkoltozott innen



2016. márc. 9. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A lepontozás ellenére, meg annak ellenére, hogy esetleg azt fogod gondolni, hogy "na már csak egy ilyen hülye hiányzott..." leírom az igazságot. Azt, ami számodra, vagy bárki számára a megélhető valóság lehet, ha úgy akarja.

Nem vagy egyedül a bajodban. Van valaki aki nagyon szeret téged és csodálatos tervei vannak veled, de miért-miért nem, amíg nem hatalmazod fel rá, addig legfeljebb végszükség esetén avatkozik az életedbe észrevétlenül. És talán az ilyen kétségbeeséses állapotok és az, hogy az ember így a mélyre kerül is azért szükséges, hogy észrevegye az ember, hogy ő ott dörömböl az ajtódon, hogy segítsen vinni a te keresztjeidet is a sajátjába foglalva. Megteheted azt, hogy beengeded most az életedbe Istent, hogy Jézus Krisztust kéred, hogy Jöjjön az életedbe és vegye a kezébe az életed irányítását. S én hiszem, hogy ő olyan örömmel és szeretettel fogja ezt megtenni, amihez a tiéd se lesz mérhető, még ha elkezded látni is a jó gyümölcseit is a kérésednek.

Jézus meggyógyítja az életed fájdalmát, ha kéred. Nem vagy egyedül!

2016. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2016. márc. 9. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj ki a külföldi rokonaidhoz, dolgozz, tanulj ott, kezdj teljesen új életet.
2016. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért élsz együtt apáddal?! Ha elmúltál 18, lépj le. Még kvázi egyedül, nagyon minimálisan élve is jobb, mint így, hogy heti szinten vernek, stb.
2016. márc. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
14 eves vagyok... Csak apam van.. Kulfoldi rokonaim meg nrm foglalkoznak velunk.. Talan egyszer lattam oket
2016. márc. 10. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!