Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elváltak utjaink a feleségemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak utjaink a feleségemmel 5 hónapja, én Angliába jöttem! 2 hónapja beadtam a válókeresetet, de az élet úgy hozta, hogy most még is adunk esélyt egymásnak! A kérdés, innen mit tudok tenni, hogyan állithatom le a válást?

Figyelt kérdés

#Anglia #válás #válás leállitása
2014. okt. 22. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Bemész oda ahová beadtad, és visszavonod.
2014. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy ha te vagy a felperes, egyszerűen nem mész el az első tárgyalásra, válóper esetén ez a per törlését eredményezi.
2014. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot .. kívánom hogy tiszta lappal tudjátok újrakezdeni és minden jól alakuljon :-) .
2014. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük a jókivánságokat, ezen leszünk! Azért lenne fontos a helyes és biztos válasz, mert ezért nem repülnék haza! Biztos megszüntetik, ha nem megyek el???
2014. okt. 22. 23:05
 5/9 A kérdező kommentje:
És a házassági anyakönyvi kivonatot hogyan kapom vissza, egyáltalán visszakapom?
2014. okt. 22. 23:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a felperes(!) nem jelenik meg az első(!) tárgyaláson, biztosan megyszűnik. Hogy a becsatolt iratokat hogy kapod vissza, azt nem tudom, gondolom postán - majd pár hónap múlva...
2014. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem ez bejön!
2014. okt. 23. 23:41
 8/9 amper007 ***** válasza:
Polgári perrendtartás szerint a felperes az az te aki beadta a válókeresetet KÖTELES megjelenni az első tárgyaláson személyesen vagy jogi meghatalmazott útján Ez a békéltető tárgyalás. Ha nem jelensz meg/ügyvéded a bíró úgy veszi kibékültetek, majd a bontókeresetet iktatja a 21. iktatóba. /kuka/ Kapsz róla papírt , hogy a keresetet elutasították. Ha voltatok első tárgyaláson, akkor 30 napon belűl újra nyilatkoznod kell, hogy a bontó keresetet fentartod. Ez alól kivétel ha minimum 3 éve vagyoni és élet közösségből kiléptetek, gyermek nincs, a vagyon tárgyakat elosztottátok, akkor lehetséges az első tárgyalási napon is az elválasztás. Ha nem voltál, semmi gáz, automatikusan megszünik. A bontó kereset illetékét buktad össz-vissz. Sok sikert a régi-új életedhez.
2018. márc. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.Nem mostani a kérdés , bevallom nem is emlékeztem .. de így higy valaki válaszolt , gondolom megkérdezem .

Hogy alakult az életetek ? Sikerült rendbe hozni a házasságot ? :)

2018. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!