Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti számíthattok szüleitekre...

Ti számíthattok szüleitekre (nem feltétlen anyagi téren)? Ill. akik házasok/kapcsolatban élnek milyen viszonyban vagytok saját vagy a párotok családjával?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimre soha nem számíthattam sem anyagilag, sem sehogy. Mondjuk anyám részéről nem is vártam el semmit, mert agresszív alkoholistaként jobb volt nem tartani a kapcsolatot vele. Apám még anyám pártját fogta, így ő teljesen hátat fordított nekünk a gyerekeinek. Anyám már nem él, apámat meg nem érdekli mi van velünk.

A férjem apja a nagyon gonosz volt, így vele még akkor megszakadt a kapcsolat amíg élt. Bár a feljelentést visszavontuk, de ez sem enyhítette a gyűlőletét. Anyósom viszont áldott jó asszony, és ma napig is támogatjuk, szeretjük. Anyagi téren inkább mi segítünk neki, mert kisnyugdíjasként kell neki a támogatás, és bevallom nagy örömmel segítjük, támogatjuk. (megengedhetjük, hogy komoly összeggel támogassunk minden hónapban) Látogatjuk, örülünk ha meglátogat minket. Ő tényleg egy tündér.

2016. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Igen.

nagyon jó szüleim vannak szerencsére. Igazából jobb gyereket érdemelnének...

2016. márc. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerencsés vagyok, édesanyámra minden téren számíthatok, de nagyrészt apámra is. A feleségem családjával is kifogástalan a viszonyunk, igaz, ott anyagilag inkább úgy mondanám, hogy ők számíthatnának ránk, ha valamiért úgy adódna a helyzet. A gyakorikérdések.hu-t olvasgatva ismertem csak fel, hogy mennyire nagy kincs ez.
2016. márc. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Anyámra nem igazán, apámra talán jobban, de nem számottevően.

Anya ági nagyapámra bármiben szinte, mamám meg magához képest bármi.

Apa ági nagyapámra pedig nem.

2016. márc. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Édesanyámra bármiben, bármikor. Férjem szülei rég nem élnek.
2016. márc. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én nem számíthatok a szüleimre, és nem is számíthattam soha. Apám lelépett amikor kicsi voltam, anyám pedig alkoholista. A gyerekkorom nagy részét mamámnál töltöttem, aki sajnos már nem él.

18 évesen összeköltöztem a barátommal, aki mostmár a férjem, azóta nem hallottam anyám felől. A férjem szülei viszont tündériek, anyósom tanított meg mindenre, amit az anyàmtól nem tanulhattam meg (főzni, varrni, kötni, háztartást vezetni), após pedig rengeteget segít a kerti munkákban, vagy ha meg kell szerelni valamit. Anyagilag szerencsére nem szorulunk segítségre, de pl a nàszutunkst teljes egészêben ők állták.

2016. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettőnk családja összetartó. Szüleink es tesoink is...
2016. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját szüleimre bármiben számíthatunk a férjemmel. Apósomékkal évek óta nem tartjuk a kapcsolatot, az unokájukat sem ismerik.
2016. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A férjem szüleire soha semmiben. Az én szuleimre úgy ahogy. Anyagilag már többször segítettek. De leginkább szavakban és a FB- on "támogatnak". Ha arról van szó, h szükségünk lenne arra,h vigyázzanak a kisfiunkra, akkor véletlenül mindig akad más programjuk.
2016. márc. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen érzelmileg, de pénzügyileg nem, mivel mi sokkal jobban keresünk. Mindkettőnknek olyan a másik családja, mintha a sajátunk lenne... jobbat nem is kívánhatnék.
2016. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!