Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi szükséges feltétlen épített...

Mi szükséges feltétlen épített műköröm készítéséhez otthon, SAJÁT RÉSZRE?

Figyelt kérdés
Voltam már rengeteg körmösnél, mutatták is hogy hogy kell. A kérdés az, hogy mi az ami kihagyható otthoni használatkor, amivel esetleg lehet pénzt spórolni?

2014. dec. 30. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

UV lámpa , min.2 ecset, min3 reszelő.

Előkészítő folyadékok: nail prep, primer

egyéb folyadék: cleanser (szükség esetén acetonmentes lakklemosóval helyettesítheted)


Opcioális, de hasznos: base gel


1. építő zselé

2. körömágyhosszabbító

3. fényzselé


ezekből egy szép nude alapot tudsz építeni. a többi mind opcionális, színek, különleges zselék, díszítőelemek, előkészítőből is rengeteg van, különféle olajok, ápolók, ezek szerintem az alapok. Nagyjából 20e Ft, de mindent meg lehet úszni olcsóbban ... (csak nem biztos,hogy érdemes.)

2014. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezeket mind ismertem is, és kösönöm, hogy leírtad, hogy mi kihagyható. Lenne még egy kérdésem? Csak Crystal Nails? Esetleg Aqua nails, illetve keverni lehet? Mit gondolsz?
2014. dec. 30. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én nem az első válaszoló vagyok, de:

Szerintem nem Van sok más márka ami ugyanolyan jó , és emellett fele annyiba kerül (viszont azért túlzásba sem kell esni, az se jó ,ha nagyon gagyi, márkátlan)

Az Aqua nails-t még nem próbáltam.

Amit próbáltam és meg vagyok vele elégedve: 2M beauty(az építőzseléit nagyon szeretem), Moyra, Perl nails.

Természetesen az ,hogy ki mit szeret személyfüggő.

Remélem segítettem.!

2014. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Első vagyok.

Más márkákról nem nagyon tudok nyilatkozni, a moyra-t próbáltam CN-el keverni, az nekem nem működött.

Igaz,nem a legolcsóbb a CN, és hozzáértők szerint ár-érték arányban sem feltétlenül toplistás, viszont könnyen beszerezhető, ismert márka, szinte nincs olyan elképzelés,amit ne lehetne vele megvalósítani, én az otthoni körmözéshez magamnak nem drágállom, hiszen nagyon sokáig elég. Színeket csak akkor veszek, ha átjön valamelyik barátnpm,és megkér, hogy építsek neki. Ilyenkor kb egy tégely zselé árát kérem el, és veszek egy újat,amúgy csak az alap építő és fedő zseléim vannak állandóan készleten.

2014. dec. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

új hozzásdzóló vagyok.. :) a crystal nails honlapján van egy olyan rész hogy zselé szettek. (XTREME Builder gel készlet és társaik) Itt ilyen 5000 Ft-os készlet van. (3 féle zselé 5 ml, cleanser 40 ml, sablonok, top shine...)

Ezekhez már csak ecseteket, primert és egyebeket kell venni, így talán tudsz kicsit spórolni, mert ha tényleg beválik, akkor elég a nagyobb kiszerelést választani :)

2015. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megtetszett nekem ez a 2M Beauty. Néztem az árakat, 15ből kijvök, mindennel együtt. Megrendelem, remélem nem bánom meg.
2015. jan. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!