Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom megunta a családi...

A párom megunta a családi rendezvényeket, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Már több éve együtt vagyunk,de ő a saját s az én családi rendezvényeimre se jár el,úgy mint névnap,szülinap,karácsony.

Ciki-e,hogy anyum párja,tesóm párja ott van,csak én vagyok egyedül,esküvőre se szeret eljönni így oda nem kísért el.Illetve normàlis e az hogy abszolut mindent magamnak fizetek tehát,ha bemegyünk belvárosba,akkor a benzinbe beleadok,külön kasszán vagyok.Nem akarok ráerőltetni dolgokat ,hogy kísérgessen ide oda mert akkor rosszabbat érnék el vele.A baràtnőim szoktak elkísérni ide-oda.

Ő inkàbb otthon ülős típus.



2016. márc. 13. 06:48
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
68%
Ciki és kínos, nekem nem kéne ilyen pasi. Egyébként is, ha nem vesz rész semmiben, mitől tudod párodnak nevezni? Attól hogy otthon egy ágyban alszotok? Az még oké lenne, hogy nem akar minden vasárnap családi ebédre járni, na de hogy se karácsony, se esküvő, mindenhova egyedül megyek az nekem már nem férne bele. Ehhez akkor nem kell társ...
2016. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tudnék ilyen emberrel élni.

Szerintem te sem. Ha el tudnád, el akarnád fogadni, nem született volna a kérdés.

Ez az a helyzet, amikor le kell rántani a ragtapaszt. Most fáj, de inkább most, mint életed végéig...

2016. márc. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Màr jó ideje együttvagyunk.Régebben jött családi rendezvényekre,de már megunta.Pl nyaralni együttmegyünk,elkísérem fogászatra.S az a baj,hogy anyuèk pampognak,hogy ez mindig így lesz-e,ők is èpp ezt mondják mint te.Èn itt lakom az anyjáéknál,de remèlem minél hamarabb költözünk,s akkor más lesz meg fog változni.Illetve anyuméknak,hogy adjam be,hogy többè nem megy el semmilyen családi rendezvényre?
2016. márc. 13. 07:12
 4/51 A kérdező kommentje:
Depis most az is közrejátszik.Csak emiatt akkor többet leszünk külön,mert én szeretek ide-oda menni.
2016. márc. 13. 07:23
 5/51 anonim ***** válasza:
66%

Biztos nem az az összejárós fajta, és kicsit besokallt. Készíts listát, hogy milyen rendezvények vannak, és beszéljétek meg, hogy melyek azok amelyek tényleg fontosak, és amiken szeretnéd hogy ottlenne (pl. karácsony, testvér ballagása), a többit pedig ne erőltesd annyira (pl testvér születésnapi bulija). A karácsonyt lehet, hogy felváltva kéne a te és az ő családjánál tölteni, ha messze laktok. Ha az évente 2-3 fontos alkalomra sem hajlandó eljönni, tényleg megkérdőjelezhető mennyire fontos neki a kapcsolat.


Fogorvoshoz meg nem kell kísérgetni, nem általános iskolás. És az nem érv, hogy "el kell jönnöd velem x esküvőjére, mert én is elmentem veled a fogorvoshoz..."


A külön kassza nem fura, én is így vagyok a férjemmel, mivel mindketten dolgozunk.

2016. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Nem lakik messze a két család egymástól.Én karácsonykor elmentem a anyumékhoz,aztán visszajöttek s itt karácsonyoztunk a szüleivel.Semmilyen családi rendezvényre nem akar menni.Nem szeretném erőltetni végülis nekem fontosak ezek illetve az én jelenlétem szàmít ott.Fogászatra azért kísérem el,mert kellemetlen tud lenni egy kezelés s hogy ott legyek vele .Az az én döntésem,hogy elkísérem.
2016. márc. 13. 07:34
 7/51 anonim ***** válasza:
45%

Ha lenne oka a nem menésnek, akkor elfogadható lenne, de az, hogy sehová...

A külön kassza ugyanez, ha pl. nem lehet rád bízni a pénzügyek kezelését, mert nem tudsz körültekintően=takarékosabban ugyanazt bevásárolni, gyűjteni (ki nyaralásra, lakásra, házra, felújításra,stb), akkor oké, de, ha e téren is okés vagy, akkor lehet, hogy jobb volna, ha nem közös otthonban ülne otthon, ha értesz.

Mert miattad kéne ott lenni, nem mások miatt, emellett jó családi körben nem leépíteni kéne a kapcsolatokat, mert hozhatja úgy a sors, hogy segítség kell (előtte/utána lehetne ám adni is).

Ha ő ezekben nincs ott, akkor micsoda, szexparner? Agglegény bejárónővel? Fogalmazza már meg..

2016. márc. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
86%
Hány éve vagytok együtt?
2016. márc. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
6éve.
2016. márc. 13. 07:44
 10/51 anonim ***** válasza:
76%
VAGY elfogadod így, VAGY keresel mást.
2016. márc. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!