Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az gáz, ha az ember fia nem...

Az gáz, ha az ember fia nem szereti a tömeges rendezvényeket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
társasági emberek szemében az.
2016. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. A kis baráti csoportok és hülyülések is vannak épp olyan jók. Gondolom azok ellen már nincs kifogásod.
2016. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jajjj nem gáz!! Hogy lenne máe az? Az a gáz aki mindenhol ott van és mindenkivel joba van. Én nem szeretek sehova se menni utálom az embeteket de nem erdekel senki velemenye 16 l
2016. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, dehogy! Miért kéne mindenkinek ugyanazt szeretnie? Attól még nem feltétlenül embergyűlölő valaki, mert zavarja a tömeg.

Én se szeretem a nagy tömeget, mert a nagy zaj és a sok inger annyira összezavarja a figyelmemet, hogy nem tudok azokra figyelni rendesen, akikkel érkeztem.

De a kisebb fős baráti összejöveteleket szeretem, gyakran hívjuk át a barátainkat vendégségbe.


De az emberek sokszor nem tudják elfogadni, ha valaki mást szeret, mint ők, és egyfajta személyes sértésnek veszik ezt, szóval simán lehet, hogy majd találkozol olyanokkal, akik szerint ez gáz. De azok csak érzelmi instabilitásból mondják azt, mert nem tudják feldolgozni, ha nem egyforma mindenki.

2016. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!