Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lesz minden férfi egyforma?

Mért lesz minden férfi egyforma?

Figyelt kérdés
Egyszerűen el telik egy pár hónap, és mind lusta lesz, meg nem csinál meg semmit, pedig az elején segítő készek voltak, és sok mindent megtettek! Egyszerűen lehet velem van a baj, és elkényeztetem őket? az össze kapcsolatom ezért ment tönkre, mert nem bírtam elviselni hogy ilyenekké váltak! Tuti velem van a baj!

2016. márc. 18. 11:27
1 2
 1/16 acelsziv ***** válasza:
60%
Te fogsz ki ilyen gyökereket. Netán apád is ilyen volt?
2016. márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Felvetődött, egy kérdésem... Kipróbáltad már az összes férfit, hogy tudod? Ha igen, akkor veled van a baj, ha nem akkor ne vonj le következtetéseket, az összes férfiről.

Amúgy azért van, mert a nő olyan, hogy megtehetik mellette. Vagy tuskó..

2016. márc. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Mivel mindig ugyan olyan típust fogsz ki, nyilván veled van a baj.
2016. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Szia!Ne csak magadban keresd a hibát.Persze mi nők is hajlamosak vagyunk túlzásba esni,úgy fogjuk fel nem segítőkészek.Abban is van valami,hogy elején igen,elkényezteted,ink.probálj meg nem olyan odaadó lenni,ő is tegyen ezt azt! :-) 31/N
2016. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Azt várják, hogy kérd, hogy segítsenek. A férfiak maguktól nem veszik észre, hogy valamit csinálni kell. Eleinte kérdezik, mit segítsenek, egy idő után viszont azt várják, hogy oszd ki nekik a munkát. Mosogass el, légy szíves, vidd le a szemetet, töröld fel a vizet stb. Megcsinálják, hidd el.
2016. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Én meg a nőkkel járok így rendszeresen. 1 év alatt híznak 40 kilót, csak számítógépeznek, a másik a mesecsatornákat nézte éjjel-nappal 25 éves létére, ha én nem főztem , akkor legjobb esetben csak valami mirelit, vagy zacskós készételt ettünk, nem mosott, inkább elment a duriba ruhát venni, volt, hogy 3 zsák szennyest vitt fel a padlásra, mert már nem fért el a fürdőbe, a mosogatóba már penészedtek az edények , és még sorolhatnám holnap estig.

De nem általánosítok. Szerintem bennünk van a hiba, hogy nem szólunk semmiért, inkáb megcsináljuk mi, aztán ezt gyorsan természetesnek veszik. Én már évek óta inkább egyedül vagyok, mert belefáradtam ebbe.

2016. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Én azt látom hogy a nők még inkább ilyenek. Egy pár év alatt nagyon elhíznak, nem adnak magukra. Állandóan esznek , csámcsognak. Ugyhogy van ilyen is meg olyan is.
2016. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Hat ha az a minden ugy 4-5nel tobb, akkor igen, benned van a hiba, vagy ott hogy rosszul valasztasz, vagy ott, hogy kesobb nem szolsz, es folyamatosan csinalod egyedul.


Ha szo nelkul megcsinalsz mindent, akkor ne csodalkozz ha termeszetesnek veszik, az ember gyorsan hozzaszokik a johoz.

2016. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Van amikor valaki ugyanazt a típust vonzza be folyamatosan. Ennek elég elvont lelki okai lehetnek talán, a magyarázatot nem tudom én sem, illetve hogy mit lehetne tenni elenne. De dettó ez van nálam is, csak más probléma, mindig olyanokat fogok ki, akikről kiderül, hogy nincs rendes munkája/pénze, aztán összeköltözésnél tarthatom el én. A milliomos üzletemberek valamiért kerülnek. :)
2016. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

NEM LESZ MINDEN férfi egyforma, a párom egyáltalán nem ilyen, söt az ismeretségi körömben sincs egyetlen sem, aki ilyeyn lett volna.


A hiba benned van.

2016. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!