Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért akar mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért akar mindenki egyforma lenni és a tömeghez tartozni?

Figyelt kérdés

Vagyis persze Tisztelet a kivételnek, de még az én korosztályomban is tucatszámra tudnék férfiakat felsorolni akik csakis azért változtak/nak meg, mert nem akarnak mások lenni, kilógni a tömegből

-ezért pumpálják/ták fel magukat, ezért vágatnak ecsethajat, stb...

Mármint, ember menj végig egy utcán, nézz körül, mint a mezőn a tehenek, csak a színünk más,- lassan már az sem :)

Hol vannak az egyéniségek, akik kiállnak a birkasorból és felvállalják, hogy igen én más vagyok, nem olyan mint te!

Egy szép arc, borosta,- vagy kisebb szakáll, izmosabb alkat- ami nem protein turmixos csávót takar,

intelligencia, humor, nyitottság a világ felé- hogy lássa a fától az erdőt, szép rövidke haj, férfias kiállás, jó zenei érzék és nem feltétlen a szex a mindene

Talán kifogyott a tinta, szürkül az ember, lassan mindenki ugyanolyan lesz?

(Persze a legtöbb lány is sablon, de én csak a férfi nemről ejtek szót)



2015. márc. 31. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére vannak még kivételek. :)
2015. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
Nem most született meg a divat, mint olyan.
2015. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Manapság?" Arra gondolsz, hogy valamikor régen jobb volt a helyzet? Ugyan. A történelem során legtöbbször egyáltalán nem is volt más lehetőség, mint egyformának lenni és a tömeghez tartozni.


Szerintem egyáltalán nem szürkülünk. Melyik a te korosztályod? Én úgy látom, hogy a legtöbb korosztályban sosem volt még ennyire tolerálva, sőt időnként bátorítva az egyéniség és a különbözőség, mint manapság (nem azt mondom, hogy optimális a helyzet, de jobb, mint bármikor a múltban). A divathullámok és a rá fogékony emberek, korosztályok pedig minden bizonnyal még sokáig részei lesznek a társadalomnak.

2015. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tizenkilenc vagyok, és szerintem valamikor a 60-as évektől kezdve jobb volt
2015. ápr. 1. 09:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig kilógtam a sorból,most is,de ha újra kezdhetném,újra ilyen lennék.Örülök,hogy vannak saját gondolataim! 55/F
2015. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"protein turmixos csávót takar,"


Amikor elkezdtem olvasni a kérdésed nagyon helyeslően bólogattam de ehhez a részhez érve rájöttem hogy eléggé kis tudatlan vagy.

A protein az protein ami a "porban van" azt is ultraszűréssel magas nyomáson vonják ki a tejből megtisztítva a tejcukortól és zsírtól, semmiféle kémiai eljárás vagy "mesterséges fehérje" vagy "izomnövelő szert" nem tartalmaz. Ennek okán senki nem lesz izmos ha iszik proteinturmixot. Sokkal több műlik az étrenden (amibe minden beletartozik) mint azon hogy iszol e protein turmixot.

2015. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!