Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba? Vagy...

Bennem van a hiba? Vagy minden férfi egyforma?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatból 3éve menekültem el. Folyamatosan megalázott és lekezelt az exem. Azóta új párom van. 2évig semmi gond nem volt közöttünk, deaz elmúlt időben ő is elkezdett úgy viselkedni mint az első. Dolgozom, háztartást vezetek, de úgy csinál mintha semmit nem tennék azért, hogy boldoguljunk. Ő sokkal több pénzt hoz haza mint én, de ez nem az én bűnöm! (közalkalmazott vagyok, havi 100 amit én keresek)Az őrületbe kerget a féltékenykedéssel!

Állandóan a hibát keresi mindenben amit teszek. Folyamatosan kioktat, rendreutasít és ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné kész a baj. Már megtörtént, hogy kezet emelt rám, igaz egy vita hevében, de megtette.

Mit csinálok rosszul? Tényleg tisztességesen dolgozom, nem adok okot arra, hogy így bánjon velem!

Minden pasi ilyen lesz idővel?


2010. máj. 24. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz minden pasi ilyen, te vagy az aki ilyeneket választ...kissé felül kéne vizsgáljad milyenek a számodra ideális társ tulajdonságai
2010. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Mind egyforma, csak a nevük más.
2010. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Akkor miért válogattok?
2010. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom, hogy már másodszor jársz így. Ne hagyd magad! Én a mai napig azt mondom, akinek egyszer eljár a keze, annak többször is elfog. A helyedben fontolóra venném ezt a kapcsolatot, hogy érdemes-e még benne lenni?! Boldog vagy még mellette? Mi lesz majd pár év múlva, mikor családalapításra kerülne sor? El tudod képzelni az életed emellett a férfi mellett? Kérlek gondold át!
2010. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Nincs két egyforma ember.. Vagy te választasz rosszul, vagy van benned valami, ami kiakasztja őket idővel és azért lesznek agresszívak. Az évek alatt te is változhatsz, nemcsak a másik.
2010. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

rosszul választasz.

egyébként nagy átlagban minden pasi egyforma. van fülök, szájuk, lábaik, farkuk.

szeretnek sört inni, böfögni, fingani, szexelni, nagyokat zabálni.

vannak apró különbségek, amitől meg tudod különböztetni őket.

egyébként én már ezért nem válogatok. mert tudom, h nagyrészt mindegyik egyforma.

a kapcsolatok az elején szépek, amikor ott az elsöprő szerelem, ami csak 1 illúzió, és a vége mindig ugyanaz. csalódsz, és belenyugszol.

sosem hittem azoknak az embereknek, akik azt mondják, h még 20 év múltán is szerelmesek a párjuk. na, azoknál biztos van valami defekt.

végezetül egy nóta, hogy értsd mire gondolok:

http://www.youtube.com/watch?v=qqXi8WmQ_WM

ha értesz angolul, akkor jókat mulathatsz rajta :)

2010. máj. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
89%
Hagyd ot a francba azt a tuskót, és keress magadnak olyat aki szeret. Ám lehet hogy vonzod az ilyen pasikat, sőt az is lehet hogy tudat alatt az kell neked hogy alázzanak. :)
2010. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Ugyanazt a típust vonzod be. Át kell gondolnod miért van ez így. Miért választasz úgy ahogy. Figyeld meg magad.
2010. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

pedig két teljesen különböző pasi! (volt) sem a körülményeik, sem a mentalitásuk nem hasonlított egymásra!

Ha én csinálom rosszul, akkor vajon miben?

Nem csalok, nem alakoskodok, csak szépen csendben teszem a dolgom!

2010. máj. 24. 12:44
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
2 pasiból nem lehet nagy következtetést levonni. Nekem az első pasim, akihez hozzámentem az esküvő napján változott meg. Mindig is agresszív volt, csak addig velem nem mert, és ezért nem is feltételeztem róla, h velem is az lesz majd. Utána egy pasim se volt olyan bunkó, sem beteges mint ő. Egy nagyon fontos dolgot meg kell tanulnod: nem magadban kell a hibát keresni, és ne is vedd komolyan, aki ilyesmit próbál bemesélni, ha veled valaki agresszív!!! Ami nagyon fontos: aki mellett nem érzed magad jól, többnek, annak saját magával van baja, nem is szeret emiatt igazán, és minél előbb ott kell hagyni, menekülni, amíg nem késő. Majd írok neked privit is, de nyugodj meg: nem minden pasi ilyen, csak minden 5. a statisztikák szerint. Ha ezt valaki sokáig eltűri, akkor abban viszont már a nő is hibás.
2010. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!