Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tehát van 1...

Mit csináljak? Tehát van 1 bátyám aki 3 hónapja házasodott össze. És azóta teljesen kifordult magából vagy nem is tudom. A "kedves" sógornőm teljsen elszigeteli

Figyelt kérdés
Szüleimhez alig engedi tehát hogy majd máskor mert ő rosszul van mindig kitalál valamit.. Amikor én felmentem hozzá akkor nem nyitott ajtot, de én láttam hogy a függönyt elhúzzva lesett.. Erre nagyon berágtam.. Arról nem is beszélve hogy a szüleimnek nagyon rosszul esik hogy még az unokájukat sem láthatják, De a nő szülei bármikor mit csináljak?? legszívesebben kitekerném a nyakát, de ez sem lenne megoldás. Köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 3. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
A menyecskéből elvont kecske lett! Most jött ki az igazi énje, amikor elérte a célját. Vannak ilyen hölgyemények!
2010. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora náluk a gyerek? Mert ha kicsi akkor lehet azért viselkednek így.
2010. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád vagy Apukád ( akihez a bátyád közelebb áll) keresse meg őt akár a munkahelyén is, és beszéljen vele őszintén. Ha ezt nem tartod jónak, te is leülhetsz vele egy kávéra! Csak nincs mindig otthon ez a nő? A bátyádnak kéne az asztalra csapni, hiszen ez jóformán terrorizálás vagy zsarolás, nem?

Vagy talán a te családod ellenezte a házasságot? Mert akkor egy kicsit érthetőbb, ha nem is megbocsájhatóbb...

2010. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
az első hozzászólónak nagyon is igaza van.
2010. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Beszélj a bátyáddal, hogy találjon már magára, ne legyen papucs, hanem inkább legyen férfi a talpán! És ne felejtse el azokat sem, akikhez eddig tartozott. A sógornővel meg próbálj jó viszonyt ápolni, hátha kisül még valami jó...
2010. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint az előző mondta.

Beszélj a bátyáddal,hogyha a nő legközelebb azt mondja,hogy rosszul van,fogja meg a gyereket,hogy akkor elmentem anyámékhoz,te meg addig drágám,pihenj nyugodtan...

2010. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 éves a gyerek.. Bátyám dolgozni van elsem ondja neki ha keressük, Amúgy nem ellenezte senki a házasságot.! Még a szüleink fizették az esküvőt is, amire az Ő szülei nem voltak képesek, szóval nem tudom miért hordja fenn az orrát, de én elkapom..
2010. ápr. 3. 21:04
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, a bíróság kötelezheti a szülőket arra, hogy bizonyos időnként a nagyszülők láthassák az unokákat!!!
2010. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
a bátyáddal újra kell tanulnod a kommunikációt az alapjától kezdve, az eddigi már nem lesz hatásos
2010. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Hát velem ezt a leskelődést egyszer játszotta volna el, akkora patáliát csaptam volna :S Ha nem adtál rá okot, akkor igenis nézzen tükörbe és viselje el, ha leszidod, de akkor szidd is le...
2010. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!