Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem ment férjhez a párjáho...

Aki nem ment férjhez a párjához és már van gyerek, sosem zavarta, hogy nem házasodott össze?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem zavarna. A gyerekem apja legyen mindenhogy csak az enyém, még hivatalosan is.
2009. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom akit zavarna az összeházasodik. Én semmiképp nem élnék így ha zavarna.
2009. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Nézd, megint lesznek lelkes házasságpártiak, és lelkes élettársi kapcsolat pártiak. Én azt tudom, hogy az "apasági nyilatkozat" nekem visszatetsző dolog. A férjemnek nem kellett papíron bizonyítania, hogy tőle van a baba....

2009. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

csak az enyém.... már megint ez a kisajátítos duma. Mit hisztek hogy a férfiak a tulajdonotok? aztán csodálkoztok, hogy fejvesztve rohannak...

egy nő

2009. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Bár én nem vagyok házas, és gyerekem sincs, engem nem zavarna, ha házasságon kívül születne. Ha zavarna, nem szülnék. A házasság sem bizonyítja, hogy ki a gyereknek a férj az apja, csak a lelkiismereted:D
2009. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Mi élettársi kapcsolatban élünk 12 éve, és soha nem zavart minket. Tavaly született meg a kisfiunk, akkor sem volt gond.

Mi baj van az apasági nyilatkozattal? Az apa bemegy és kijelenti az önkormányzatnál, hogy Ő az apa. Nincs ebben semmi rossz.

2009. okt. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Hello.Úgy látom engem ér a megtiszteltetés,hogy elsőként válaszoljak,mint érintett... :)

(Bár én sem vagyok teljes jogú válaszadó,mert még nem született meg a baba,decemberre várjuk.)

Mindenesetre nem házasodtunk össze az Apukával.És nem,engem nem zavar.majd egyszer sort kerítünk rá,addig meg jól van így is.

Az meg hogy egy férjnek nem kell bizonyítania,hogy ő az apa....hát az élettársnak sem bizonyítania kell az apaságival,hanem elismernie,vállalnia.

Sokat lehetne ilyenekről vitázni,de nem hiszem hogy bárki igazságot tudna tenni...

2009. okt. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ó,hát mégsem tudtam első lenni... :)
2009. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

A, engem soha nem zavart! Sot, oszinten megmondom, hogy igy sokkal szabadabbnak erzem magamat. Igy nem erzem azt, hogy az ove vagyok. Ezt csak azok ertik, akik elettarsi kapcsiban elnek. Szerintem ok is igy erzik a dolgot, ugye tobbiek?

Soha nem voltam meg hazas, es soha nem is leszek!:) En nem akarok hazas lenni. Van egy kisfiunk, nekunk jo igy.

Es veled mi a helyzet kedves kerdezo?

2009. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Engem sem zavarna! Annyi manapság a válás...minek megnehezíteni a dolgot??

A boldogsághoz nem a papír kell, azzal csak bevonják az államot is harmadik félnek erre pedig nekem nincs szükségem.

Én sem vagyok házasságpárti, nem hiszem, hogy leszek.

De az a baj, hogy itt tényleg megint olyan vita lesz amiben nincs igazság mert vk házasság ellenes vk meg nem.

2009. okt. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!