Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK, Megcsalás után...

FÉRFIAK, Megcsalás után hogyan csábítsam vissza?

Figyelt kérdés
12 éves kapcsolatomban eljött a pillanat, amikor párom külön akar menni. Azt mondta ad időt, pénzt, türelmet, hogy elmenjek. Közös gyermekünk is van. Mivel ezt mondta, kutakodni kezdtem, ami nagyon rossz érzés nekem alapban, de rájönni a fekete fehér valóságra rosszabb! Az exfeleségével tart fenn egyenlőre érzelmi kapcsolatot. A chatből kiderült sok minden: nosztalgiáznak, tervezgetnek titkos légyottot. Nekem nem vallotta még ezt be, és én sem hoztam tudtára, amit megtudtam. Bármi ötlet jöhet!

#megcsalás viss #zacsábítás
2016. márc. 21. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

èn szembesítenèm,hogy tudom mit tervez. választás elé állítanám.hogyha engem választ ,akkor is nehezen bíznèk még benne újra. nehéz helyzet.

beszeljetek meg.a kis női praktikák, sexy fehérnemű stb ebben a helyzetben kevés.

2016. márc. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok.elkerülte a figyelmem,hogy a párod már döntött, megkért, hogy költözz el.

így már nem nagyon van mit tenni.

2016. márc. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján sehogy. Minek?
2016. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szállj le a döglött lóról, és ha szereted, tartsd tiszteletben a szabad akaratát.
2016. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is akarod magad megalázni? Visszakönyörögheted magad, de attól ugyanúgy dugni fogja a másikat... én a helyedben hagynám a szrba, legyen vele boldog.
2016. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám mondta mindig: Aki el akar menni, arra rá kell adni a kabátot!
2016. márc. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm a hozzászólásokat, de akkor is érdekelne, ha látom a szikra esélyt kijavítani, én mit tehetnék =(
2016. márc. 22. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Te nem is őt szereted, hanem magadnak akarod bizonyítani azt, hogy jó nő vagy. Egoizmus.

Ne sajnáld őt; miért, ő vajon sajnál téged?

Ha valóban őt szereted, engedd el, te pedig foglalkozz magaddal, építs fel az ÖNbizalmadat.

Ha visszaszereznéd, boldog lennél? Közben meg az exe után sóvárog, ha tettben nem is, de gondolatban igen.

A te döntésed, hogy csapod be magad.

2016. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha mégis valamilyen módon sikerül magad mellett tartanod, boldog lennél, tudnál bízni benne?


Ez megalázó szerintem. Ha valaki nekem ilyen ultimátumot adna, akkor rákérdeznék az okára. Beszélgetnék vele, hogy mi változott meg benne irántam. És szólnék is arról, hogy tudok az exfeleségével tervezgetett légyottról, és a nosztalgiákról.


Az ilyen kapcsolatot le kell zárni. Főleg, hogy az exfeleséggel műveli ezt. Ez milyen már? Ez a legmegalázóbb az egész történetben. Ha az én párom az exfeleségével nosztalgiázgatna, meg légyottokat tervezgetne, nem kéne ultimátum, mennék is magamtól. Nekem nem kell olyan ember, aki mással akar lefeküdni, meg mással tart fent érzelmi kapcsolatot. Legyenek boldogok, én is igyekeznék az lenni.

2016. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!