Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa csalja anyat. Ti mit...

Apa csalja anyat. Ti mit csinalnatok? Tobbi lent

Figyelt kérdés

sziasztok. elore bocsi a sok helyesirasi hibaert de nagyon merges vagyok

mar kb 1 hete nezeegetem apa facebookjat , belelepek elolvasom az uzeneteket. elsore azt lattam hogy benne van tobb tarskeresos csoportba . irogat,lajkolgat stb

aztan mostanaba csomoszor "elmegy dolgozni szegedre, ideoda" es masnap reggel jon haza ..

ma lattam beszelgetest, hogy irt egy nonek , hogy szia babam , remelem nem haragszol/nem sertettelek meg. ( a noci aki nagyon csunya 6 oraja volt fent szoval nem irt vissza)

ezert apa irt egy haverjanak hogy hivd mar fel vagy irjal a nomnek mert nekem nem valaszol.

karacsony elott egy hettel azt mondta a munkatarsaival megy inni , kozbe ezzel a novel volt meg a spanjaval akinek ugye irt. aztan meg kitdja...

szinten ma kb 15:30kor irt egy nonek uzenetet akivel regen is irogatott, hogy szia kiscsaj mikor mehetek at egy hancurra?

undorito.

el akarom mondani anyukamnak , viszont 8 napja halt meg az anyja , szoval kedden lesz a mamam temetese :(

annyira tanacstalan vagyok.. undorom mindenkitol,duhos vagyok utalok mindenkit de ezt anyaval nem akarom ereztetni mert nagyon kivan ..

koszonom ha segitetek es ellattok tanacsokkal:(

16/L



2016. jan. 10. 15:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%

Bezzeg ha apád olvasgatná a te fészbúkod, akkor aztán lenne felháborodás...

Egyébként meg ne üsd bele az orrod, nem a te dolgod. Ha végképp nem tudsz nyugton ülni, akkor is először apáddal beszélj, bár igazából sok értelme nincs. Egyébként ha anyád nem értelmi fogyatékos, akkor valószínűleg tudja. Biztos van oka, amiért nem borítják a házasságot, lehet egyedül nem lennének meg anyagilag, így inkább homokba dugják a fejüket. Ami nem helyes, és nem követendő példa, de akkor is csak kettőjükre tartozik.

2016. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
89%

Háát ha a mama most halt meg, én ezt biztosan nem tudatnám anyáddal...

Apádnak viszont jelezném, hogy tudok róla.

2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

nem flegma valaszokat kertem

utolso : en is ezen gonfolkozom de meg nem tudom hogyan mondhatnam vagy utalhatnek ra ugy hoy ne legyen oriasi veszekedes

2016. jan. 10. 16:00
 4/38 anonim ***** válasza:
10%
Ez van,mindenhez két ember kell.Apád tuskó,de biztos volt rá oka.Te sem vagy semmi.Milyen jogon olvasod az üzeneteit?Semmi közöd a felnőttek dolgához,ha elválnak,akkor sincs beleszólásod.
2016. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem, azt aki azt írja, hogy "NEM A TE DOLGOD"! Mért is? A faterja társkereső oldalakon kandúrkodik, bárki ráismerhet, el is terjedhet a hír, mástól is megtudhatja a feleség. A másik, egy ilyen dolog kihatással van a családra is. Az otthoni helyzetre, aminek a gyerek is mindig a része, és ha nagyon rosszul sülnek el a dolgok, akkor a gyerek is issza annak a levét!!!!! Igenis van hozzá köze. Az egy másik dolog, hogy ezt miként kellene megoldani, de én tuti nem hagynám azt, hogy valaki porig alázza az édesanyámat!
2016. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Jelezném én is apukádnak, de előtte lementeném a beszélgetéseket. Arra sajnos nincs jó időpont és alkalom, hogy anyukádnak mikor mondd el. De sajnos ha te nem fogod, más sem fogja valószínűleg. Az pedig ki fog derülni, hogy te tudtál róla, és rád fog haragudni. Én azt csinálnám, hogy kinyomtatok minden ilyen beszélgetést és meghagynám apukámnak a lehetőséget, hogy ő mondja el anyukámnak záros határidőnbelül. Ha ígérete ellenére mégsem mondja el, akkor mondanám el én. Az én anyukámat senki nem verheti át, alázhatja meg, még az apám sem. Lehet hurrogni hogy beleszólnék a szüleim dolgaiba, de édesanyámat minden eszközzel védeném barmilyen helyzetben. 20/l
2016. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
45%
Például úgy, hogy ha már pinabubust játszik a neten, akkor figyeljen oda az adatbiztonságra. Hogy lehet valaki ennyire hülye, hogy könnyedén be lehet lépkedni a fiókjába?
2016. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
59%
Anyukádnak még ne szólj, esetleg apudnak, nem tudom, mi lenne a helyes, de dokumentáld a saját gépeden, usb-n, bárhol titokban, például snapshotok formájában, amit találtál. A végén törli, te meg hazug és aljas leszel, ha úgy döntesz kitálalsz.
2016. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 nemethhedi válasza:
58%
Hááát... Ha bele nem akarsz keveredni akkor csak mentsd le a beszélgetéseket, nyomtasd ki és rakd olyan helyre ahol anyukád megtalálja... Utána az ő dolguk lerendezni. És szerintem inkább ne szólj apádnak, ki tudja, hogy mit tenne emiatt (pl. nézegetted fb-jét és beleszólnál a dolgokba). Anyukádat meg próbáld támogatni
2016. jan. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
30%
Azért gondold át a saját helyzetedet is; ha kirobbantod a botrányt, lehet hogy maga alá temet: válás, fél fizetés, nélkülözés, csonka család, stb.. Szóval alaposan gondold meg, hogy neked és anyádnak hosszú távon mit okozna, ha borulna a bili.. nem biztos, hogy jó lenne..
2016. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!