Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már milyen? Irígykedve...

Ez már milyen? Irígykedve olvasom, akik a családdal együtt vannak, találkoznak. Örüljetek neki, bár én mehetnék! az én családom szana szét húz, és mindenki mindenkire kígyót békát mond!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mi családunk is mond mindent a másikra,látszatfenntartás végett (milyen egy boldog család) van családlátogatás...

örüljön neki,akinek...

2010. ápr. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a miénk mé látszatfenntartást sem csinál, mindenki gubbaszt a maga helyén
2010. ápr. 4. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk is széthúzó, és örülök, hogy nem kell menni és ők se jönnek pofavizitre csak mutiból. Keress valami szórakozást, ha unatkozol, vagy írd meg a szakdolgozatomat :-) Esetleg nézz F1-et, most megy, vagy menj el moziba (én holnap azt csinálom). Sokáig itt is volt pofavizit, utáltam, amióta nincs, örülök, hogy azt csinálok, amihez kedvem van, és nem azt, amit mások elvárnak.
2010. ápr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van, csak anyu találkozik a testvérével és annak a családjával karácsonykor meg néha-néha.

Nálunk az a gond, hogy minket sikeresebbnek tartanak a többiek, és irigykednek egy kicsit. A családból sokan nem elég tapintatosak, gyakoriak a nem odaillő szemtelen megjegyzések.

Erre pedig az ember nincs berendezkedve a szabadidejében.

Nincs értelme annak, hogy valaki állandóan a családi programokat szervezze olyanokkal, akik nem szeretik igazán. Jobb, ha van néhány barátja, akikre számíthat, és akik megbecsülik, inkább vegyenek körbe kevesebben, de azok ne azt lessék, hogy mikor ér baj, hogy kárörvendő megjegyzéseket lehessen tenni. Én már nem bánom, hogy nincs szoros kapcsolatom a családdal, viszont a korosztályomból még jó lenne néhány tényleg megértő barát, akikre számítani lehet.

Emelkedj fel te is azon, ami körbevesz.

2010. ápr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is egy része csak képmutatás...hát sajna ez van...én is irigylem az összetartó nagy családokat...

19-L

2010. ápr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Vagy csak sajnáltatni akarod magad? Oké:Nagyon sajnálom, hogy ilyen a családod.
2010. ápr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!