Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pár már együtt van pl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pár már együtt van pl 1-2 éve, akkor is megvan bennük a gyomorbizsergés, mikor találkoznak?

Figyelt kérdés

Nem házaspárokra gondolok,hanem a tinikre pl.

Annyi idő után is elpirulnak egymás közelében?Remeg gyomruk meg minden?Megvan az az érzés mint az elején?

Csak kíváncsi vagyok :)

És ne hülyeséget lécci


2011. szept. 17. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Bár én már nem vagyok tini, a huszas éveim elején járok, amennyire visszatudok emlékezni, egy komolyabb kapcsolatban már mindig átvette valami más ezt az érzést, ahogy most is. Eleinte ott van a gyomorgörcs, a bizsergés, az izgalom, a várakozás stb., aztán ahogy telnek a hónapok és tudod hogy a párod elfogad olyannak amilyen vagy, kócosan, izzadtan, reggeli szájszaggal is szeret, akkor ez alább hagy és átveszi a helyét valami végtelen nyugalom. Ahhoz szoktam hasonlítani, hogy olyan mintha az ember "hazamenne". Furán hangzik, de ha már otthon érzem magamat a párom karjaiban, olyan lelki nyugodtsággal megyek hozzá, mintha hazamennék, akkor tudom azt mondani, hogy ez a kapcsolat egy igazán jó kapcsolat. :)

Ha ennyi idő után is remeg valakinek a gyomra, az számomra azt jelenti, hogy nem alakult ki a kellő bizalom a két fél között. Persze ez csak az én véleményem.

2011. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért egy tiniszerelem baromira más mint egy felnőtt szerelem a tini szerelem vagy átalakul azzá vagy elmúlik, 21 vagyok a szerelmem 20 éves,2 éve vagyunk együtt és a mai napig izgulok a találkozásnál,pedig együtt élünk,egyre szerelmesebb vagyok,egyre jobban vágyom rá,és hiányzik ha csak 2-3 órára nem találkozunk akkor is, még mindig el tudok pirulni,és ő is
2011. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2011. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hozzátenném a karjaiban érzem magam a legnagyobb biztonságban,és ismerjük egymást már azért,bízunk egymásban 100%osan,mint ahogy az első írta,együtt bárhol otthon vagyunk de mégis még mindig izgulok a találkozásnál annyira várom :d
2011. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
anno még meg volt, már nemigen, most 4 éve vagyunk együtt 20L
2011. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én még 1,5 év után is elpirulok a közelében,és ő is :) az első 5-10perc ilyen, aztán feloldódunk :D
2011. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én még 1,5 év után is elpirulok a közelében,és ő is :) az első 5-10perc ilyen, aztán feloldódunk :D 18/L
2011. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!