Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromal 4 éve vagyunk együtt...

Páromal 4 éve vagyunk együtt most 4 hónapos a kislányunk együtt vagyunk, de ő a családjánal lakik 100 kmlre, hetente látogat. A haverjaival foglalkozik, lóg velük minden szabadidőbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
én a picinkel foglalkozok,szeretem a párom de elhanyagol a barátait többre veszi és a kábitoszert meg az ottani családját. Mit tegyek?
2016. ápr. 1. 12:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Valahogy meg sem lepődöm az értelmi szinteden...

2016. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom elképzelni, mégis mit hittél. Aki kettő centit nem tesz azért, hogy kigyógyuljon, vagy felkeressen egy ambulanciát, attól mit vársz?
2016. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy eddig hogy éltetek, nem tudhatom. Az hogy a párodnak előtte voltak e drog problémái, azt sem tudhatom. Ha előtte is jelentkeztek ilyen gondok, akkor nem nagyon értem miért voltál vele, miért vállaltál vele közösen gyereket? De nem is ez a lényeg. A lényeg, hogy most már van egy gyermeked, akiért felelős vagy. Mind lelki, mind testi fejlődéséért te vagy a felelős. Tehát, ha a párod azt az életet választja, válassza! De a gyermeket nem tenném ki annak, hogy egy drogos, embert engedjek a közelébe.
2016. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért mégis mit tehetnél? Hagyd a francba a pasit, aztán jöhet majd látogatni a gyereket ha engedi neki a bíróság, egyedülálló anyuka vagy, az voltál eddig is, felelőtlenség volt így gyereket vállalni, de hát sokan járnak így.
2016. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a ez igaz, feltételezem nem a baba születésének pillanatában mutatkozott meg ez az énje. Ez esetben csak magadat okolhatod. Ez a "A gyerek majd megváltoztatja" vagy "Mellettem majd megváltozik" a felnőtt kapcsolatokban elég gyerekes és naiv gondolkodásmód.
2016. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerű. Elhagyod - vagyis hogy hivatalosan is, mert a jelenlegi állapotban sem látok semmit, ami bármiféle párkapcsolatra utalna.

Drogos, verekedős vagy alkoholista ember esetében nincs olyan, hogy "de szeretem", különösen gyerek esetében nincs. Most már érte is felelős vagy, akinek egy ilyen alak csak megnyomorítja és veszélyezteti az életét. A magad életével még játszhatsz, de a gyereket nem teheted ki ennek.

2016. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Egy ùjabb "ékes" (szomorù, elkeserìtő) példa, hogy egy buta liba beleszül a nagyvilàgba egy szerencsétlen gyereket, aki sokat szenved még a "szülei" miatt.
2016. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett egy drogosnak gyereket szülnöd? Azt már fel sem emlegetem, hogy abnormális úgy, hogy nem is éltek együtt, gyereket vállalni...
2016. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Ki hiszi azt el, hogy valaki egy drogosnak gyereket szül? Tudod kinek meséld be!
2016. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
97%
Írhat itt neked bki bmit. "Dehát szeretem". Akkor szeresd bmeg de ne nyekeregj. Szerencsétlen gyereket sajnálom. Ilyen kérdéseknél kötném a szavazójogot meg a gyermekvállalást agyi kapacitáshoz.
2016. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!