Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párommal 4 éve vagyunk együtt,...

Párommal 4 éve vagyunk együtt, neki soha nem tűnt fel, hogy az első 2 fogamon korona van. Anyósom mondta neki, hogy szerinte koronám van. Mit foglalkozik vele anyós?

Figyelt kérdés
Még 6 éve csináltattam,mert letörött a fogam,akkor 24 voltam,akkoriban nagyon zavart a dolog,de döntenem kellett,hogy letőrt fog,vagy korona,szép lett szerintem,sokan nem veszik észre,páromnak sem sikeült 4 év alatt:))Anyósomnak vszinü feltűnt a dolog,csak nem értem mindek foglalkozik vele,már nem tudom,hogyan jött szóba.
2015. júl. 9. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, neki is koronája van, vagy romlanak a fogai és ez zavarja. De az is lehet, hogy dirket cukkol vele, hogy elmenjen az önbizalmad. Ezt neked kell érezni.
2015. júl. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet csak meg akart bizonyosodni a dologról és megkérdezte, hogy "te, fiam, a Zsuzsinak korona van az első két fogán, jól látom?"

Nem kell mindennek akkora feneket keríteni.

2015. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túlreagálod szerintem... Mármint ezt azért lehet teljesen normális, közömbös hangsúllyal is mondani. "Elmegyek kisfiam, megcsináltatom a fogam, nem szégyen az, a barátnődnek is koronája van elöl."


A teljes beszélgetés és a hangsúlyok nélkül azért ennyiből nem ítélném el anyóst....


És hogy miért érdekli bármi, ami veled kapcsolatos? Talán mert családtag vagy, a fia társa, és a családtagokat érdekelni szokta a másik.

2015. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a másik, mégis legkevésbé az, hogy mi van a szájában.
2015. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Minek csinálod a feszkót? Én a korona helyett azt jegyezném meg, hogy hisztis vagy. Ráadásul a semmiért.
2015. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem is csak megjegyezte, teljesen semlegesen, nem kell ennek nagy feneket keríteni.

2. Oszt ha koronád van? Kit érdekel, de most őszintén? Ez kb olyan, mintha kontaktlencsét hordanál. Ettől miért kellene h elmenjen az önbizalmad? :O

2015. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, nekem pl. kontaktlencsém van, de anyóson kívül más ismerősök is észrevételezték már. "Jé, te lencsét hordasz." Hát igen. Még sose akadtam ki ezen.
2015. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó istenem, hát megemlítette, tilos talán? Amúgy miért nem kérdezed meg tőle, hogy "kedves mama, miért hívja fel a fia figyelmét a koronámra?" Mindjárt meg is kapnád a választ.

Szóval miért nem kérdezed meg tőle????

2015. júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Hm, hát ez a hangsúlytól függ. Lehet ezt teljesen ártalmatlanul és csipkelődés céljából is megemlíteni. Na, én ezért nem teszek fel kérdéseket vallással, származással, egészséggel vagy bármi finomabb dologgal kapcsolatban. Ilyen könnyű félreérteni. Engem is sértettek már meg olyan kérdéssel, aminek nem volt egyértelmű a célja.
2015. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!