Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem foglalkozik velem, mással van mikor együtt lehetnénk. Ha én is leszarom, és nem törődöm vagyok, akkor változni fog? 26/N vagyok.

Figyelt kérdés

#elhanyagolás #nem foglalkozik velem a párom
2015. júl. 14. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem valószínű. Akkor csak mégjobban leszarna ő is.
2015. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%

Ezt az oltári nagyon gyerekes és buta viselkedést ki mondta neked, hogy ez jó?


Ha valami problémád van, akkor nyisd ki szépen a szádat és közöld vele, ne holmi gyerekes trükköket akarj bevetni, ami ráadásul nem is ér semmit.


Egyáltalán tudja ő, hogy téged zavar, hogy nem veled van? Ha tudja, és tudatosan csinálja, akkor a kapcsolatnak annyi.

De ezt csak akkor tudod meg, ha beszélsz vele!

2015. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Beszéljétek meg! Amúgy nem tudom mennyi időt lehetnétek együtt, de egy kis külön töltött szabadidő sokaknak kell, nem lehet állandóan a másikon lógni.
2015. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Attól függ, hogy jelen pillanatban miért nem foglalkozik veled.

Az élőlények alapvető biológiai jellemzője, hogy az erősebb ingertől távolodnak, a gyengébbhez közelítenek.

Meg lehet próbálni, de a végeredményre nincs garancia.

2015. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem úgy hangzik, mintha ennek a "kapcsolatnak" lenne még bármi értelme is.
2015. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

6 éve vagyunk együtt, 5 éve lakunk együtt, kismilliószor beszéltem vele, mondtam menjünk el randizni, mert hiányzik nekem az együtt töltött idő, azt mondja hogy hiányzom neki, meg szeret, de amikor együtt lehetnénk mással van........

még el sem jegyzett, meg semmi, és nem is látom hogy e felé hajolna.

2015. júl. 14. 16:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 év azért komoly idő. ülj le vele mégegyszer, kérdezz rá a jövőre is. Ha nincs jövője a kapcsolatnak jobb tisztázni
2015. júl. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
SZerintem megcsal. Már bocsi. De nekem is ilyen volt az exem. Amikor velem lehetett volna mindig mással volt. Bármit csinált csak ne keljen velem lennije.
2015. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... ha hat év alatt annyira futotta a szeretetéből, hogy még csak el se jegyzett, noha 20-nál kezdtetek... akkor az a fickó nem akarhat téged valami nagyon. Ráadásul egyébként se nagyon erőlködik.


Én biztosan nem táplálnék vérmes reményeket a rózsaszín jövővel kapcsolatban.

2015. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-7 év kritikus minden kapcsolatban.

De ez egyre kevésbé az.

Szard le, észre se fogja venni.

2019. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!