Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak délelőtt illik...

Tényleg csak délelőtt illik locsolkodni menni? Délután mért nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A locsolkodás a frisseséget, az üdeséget is jelenti, ezrt korán reggel illik locsolkodni. Délutn már szabad "hervadozni", de legalább reggel induljon frissen a nap.
2010. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem hallottam, hogy nem illik. Talán régen valóban reggel indultak, a "harmattal", de bizony látom én, hogy valaki délutánra marad.Egyre többször hallom viszont, hogy arra a kívánságra: sok locsolkodót!-az a válasz, hogy isten őrízz! Ha valaki nem vár locsolót, lehúzza a rolót, s az mondja, nem voltunk otthon. Ezt illik tudomásul venni. De van, akinek tárva-nyitva az ajtaja délelőtt, délután:)
2010. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pont úgy tudom, hogy délután illik menni az "idegeneknek", a délelőtt a rokonoké!
2010. ápr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk(falun)délelőtt a gyerekek járnak,délután a felnőttek.
2010. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!