Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egész délelőtt főztem a páromnak, erre ő hazaállít és közli hogy nem éhes, mert nemrég evett meg 2 hamburgert.

Figyelt kérdés

Feltudnék robbanni. Feleslegesen keltem fel hajnalban, mentem piacra és főztem egész délelőtt.

A kedvencét főztem, húslevest és pörköltet. Csináltam neki meglepetésként piskótát, de még azt sem kóstolja meg.

Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem magam. :(


Ja és soha nem panaszkodott a főztömre. 23N


2010. szept. 18. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:

Ja és persze vigyorog, hogy "Hoztam neked is 2 hamburgert."


1 éve élünk együtt, minden szombaton főzök. Persze változatosan, mindig azt amit megbeszélünk.

2010. szept. 18. 12:42
 2/64 anonim ***** válasza:
15%

Semmit. Örülj neki hogy egyáltalán hazament.

Nálam is volt régen, hogy többször a kedvében próbáltam járni, erre tuti hogy hazatelefonált, hogy bocsi, de megiszik egy sört a haverokkal.

Valamint ez az ő meglepetése lett volna, nem? Nem a tiéd, tehát miért te vagy csalódott. Majd eszik vacsorára.

2010. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy érzéketlen f*sz. Én nagyon örültem volna ennek. 18/F
2010. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük reggel, hogy ma főzök (mint minden szombaton).

Ha tudja hogy főtt étel várja itthon, minek megy be a mekibe hamburgerért??

2010. szept. 18. 12:45
 5/64 anonim ***** válasza:
83%
Legalább megköszönte hogy ennyit fáradtál vele? Mondjuk megkóstolni azért megkóstolhatta volna és majd később eszik belőle. Én ilyenkor biztos azt mondanám hogy a következő két hétben ehet minden nap hamburgert mert én nem főzök semmit neki, akkor utána talán megtanulja értékelni az igyekezetet és az otthoni kosztot. Persze az is lehet hogy nem tudta hogy te főzni fogsz azért evett útközben, ezt nem tudom.
2010. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
35%
Majd eszik este v a du. folyamán.
2010. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
83%
majd később eszik belőle,biztos,hogy ő is értékelni fogja,ne érezd magad feleslegesnek.
2010. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 A kérdező kommentje:

"Semmit. Örülj neki hogy egyáltalán hazament. "

Látszik, hogy még nagyon gyerekes a gondolkodásod. Miért ne jönne haza?

2010. szept. 18. 12:46
 9/64 A kérdező kommentje:

Hétköznap dolgozom suli mellett, így nincs időm főzni.

Tehát még arra sem lehet fogni, hogy unja a főztömet.

2010. szept. 18. 12:47
 10/64 anonim ***** válasza:
86%

Hát, ez nem volt jól "lekommunikálva"!


Ha megbeszéltétek, hogy ebédet készítesz, akkor elég tapintatlan dolog volt részéről, de ha nem, akkor ne lihegd túl, csak megéhezett. (de gondolt Rád és hozott neked is)

2010. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!