Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Erőszakkal magánál...

SOS! Erőszakkal magánál tarthatja a párom a kislányomat?

Figyelt kérdés
Kislányom három hónapos, élettársammal megromlott a kapcsolatunk mert iszik. Szeretném elhagyni, de megfenyegetett, hogy a kislányt nem vihetem magammal mert ránkgyújtja a házat. A testvéreim befogadnának, de sajnos egy faluban lakunk. Mit tehetnék?
2016. ápr. 1. 19:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem pereskedés!Egy válásnál is ezt megcsinálják, ha szétmentek a szülők! A gyerek érdekében tedd meg! Jó, ha le van papirozva a láthatás és a pénz! Igy viszont állandóan zsarolhat majd! Kérdezted mit tehetnél, én elmondtam! Ezt tehetnéd, hogy ne élj rettegésben!
2016. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, sajnos ez nem igy van , hogy az anyánál a helye otszt jó napot. Én is ilyen helyzetben voltam, ezért maga a rendőrök mondták hogy nem tehetnek semmit, mert nincs lepapirozva, hogy kinél van a gyerek jogilag és amig nincs addig mindkét szülő magánál tarthatja, ugyanúgy az apa is!
2016. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Életveszélyesen megfenyegetett, természetes, ha félted tőle a gyereket.

[link]

[link]

2016. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Kérj védelmet és zereld a dolgot jogi útra. El nem hiszem hogy egy alkoholistára rábízná akár egy bíró is. Ráadásul 3 hónapos, könyörgöm... Nem is értem, miért állnak össze egyesek ilyen emberekkel. Bottal sem piszkálnám meg. Nyilván nem most kezdett inni és lett ilyen agresszív...
2016. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha a gyerek oda van bejelentve, akkor nem viheted el bírósági ideiglenes elhelyezési papír nélkül. Ha megteszed, magaddal szúrsz ki, hátrányt jelent majd a gyermekelhelyezésnél. Mondjuk az is, ha nélküle mész.


Irány a bíróság az ingyenes panasznapon!

2016. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem jelent hátrányt nem kel minden erőszakos alkesz jogaiért kaparni csak mert te is pasi vagy

a pasik nem akrják és nem is tudják felnevelni a gyerekeiket mit kel játszani a drámát

2016. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!