Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fontos! Hova vigyem a...

Nagyon fontos! Hova vigyem a kislányomat? Megtehetem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy párom... nincs köztünk igazi szerelem, már legalább 1,5 éve. Folyton megcsal, mostmár kérdőre se vonom, hogy miért éjfélkor jön haza, mert amikor régebben megkérdeztem, lekevert egy nagy pofont. Egyébként dolgozik, de alig hoz haza pénzt (sokat költ italra, k*rvákra), így nagyrészt az én fizetésemből élünk, mivel a szülést követő fél év után újra dolgozni kezdtem. A kislányom 3 éves lesz, jövőre kezdene oviba járni, de rettegek az egésztől, így is megkapom mindig mindenkitől (jogosan) hogy miért feküdtem össze egy ilyen emberrel, mint a párom. Nem vagyunk házasok és el akarom hagyni! Elég volt!! Eddig tűrtem!! Mit tehetek meg? Hova vihetem a kislányomat? Külföld? Előre is köszönöm!

2015. szept. 26. 10:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%
Külföldre sajnos csak az ő beleegyezésével viheted, ill. hosszas jogi procedúra után. De írod, hogy bántalmaz. Jelentsd . Addig rokonokhoz, vagy ideiglenes anyaotthonba mehetnél.
2015. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Külföldre az ő engedélye nélkül nem tudod elvinni.

Amúgy fogod magad, ha így is a te jövedelmedből éltek és elmész a kislányoddal albérletbe, így egyel kevesebb embert kell eltartanod, ennyi.

A bíróságon elintézed a gyermekelhelyezési dolgokat és viszont látásra.

2015. szept. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor van arra lehetőség, hogy összrpakolunk és elköltözünk, majd következőre a bíróságon látom viszont??
2015. szept. 26. 10:13
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Azért ez nem ilyen egyszerű. Ugyanis amíg a bíróság nem hoz döntést a gyermekelhelyezés ügyében, addig neki is ugyanolyan jogai vannak szülői szempontból, mint neked, tehát ettől függetlenül joga van a lányotokkal együtt lenni, de nem kell, hogy együtt élj vele csak azért, mert van egy lányotok.

Ettől függetlenül össze lehet pakolni a cuccot, el lehet menni a kislányoddal, és intézni a bíróságon az ügyeket. Ha gond van, akkor ideiglenesen először intézkedni, aztán meg folyamatában a többit.

2015. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Minden második nő így jár mint te. Nyilván azért mert vakok vagytok, a szerelmetek vaksága miatt nem látjátok meg azt az ocsmány parasztot valakiben, amit amúgy az első másodpercben meg lehetne látni.
2015. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Utolsó! Nem ezért járunk így. Hanem azért, mert szemetek vagytok, teszitek a szépet, amíg meg nem szereztétek a nőt, aztán kihasználjátok, eldobjátok, ribikkel csaljátok. Ennyi az oka.

Persze van olyan is, aki nem akarja látni a másik hibáit, de az ritka.

2015. szept. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Pedig az 5-nek van igaza!
2015. szept. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én négy éve vagyok együtt a "párommal" és az első évben teljesen rendes volt. Igaz, kedvelte a durvulós szexet, de ezen kívül normális volt, amolyan igazi férfi. Aztán terhes lettem és megmondtam neki, hogy a baba miatt hanyagoljuk a keménységet, nehogy gáz legyen. 2 hónap múlva megtudtam hogy megcsal egy nővel és még ezek mellett is jár k*rvázni. Aztán jött az a bizonyos pofon... azóta a helyzet aemmit se javult! Na, most a szerelem miatt voltam vak, vagy ő hajtott egyedül a szexre??
2015. szept. 26. 11:01
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
már az első pofonnál ott kellett volna hagynod...
2015. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnek sikerült a kérdésre válaszolnia.

Költözz el, igen. Nincs értelme együtt maradnotok. Sok erőt!

2015. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!