Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány akit szeretek muszlim,...

A lány akit szeretek muszlim, és az apja mindentől tiltja, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok, ő 14.. az apukája csak kendőben engedi ki, fiúkkal nem is beszélgethet , de titokban mindig beszélgetünk, és egymásba szerettünk, és ő életem szerelme, nem akarok mással lenni csak vele. Én zsidó származású vagyok, de engem ez nem érdekel,habár a szüleim is idegesek lennének szerintem ha tudnák... mit csináljak? nem akarom otthagyni ... és a hülye beszólásoktól kíméljetek.. köszönöm
2016. ápr. 3. 17:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Megoldás nincs, de hidd el, 30 éves korodban, túl az x. Igaz szerelmen, már csak egy tinikori fellángolásként gondolsz rá.

ha annyira szereted, akkor ne tedd nehézzé az életét. Szerinted mit fog szólni a papa, ha rájön, hogy kislánya fiúzik az engedélye nélkül?

Keress egy hozzád való lányt.

2016. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap már válaszoltunk, úgy látszik kitörölték a kérdésed, de megint feltetted.Addig csinálod amíg mindenki megunja és csak pozitív választ fogsz kapni?Tegnap megkaptad a válaszokat, mit akarsz akkor még?
2016. ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Annyi válasz azért nem jött.. és nem értem miért törölték ki.. amikor ez bőven érinti a családi kapcsolatok témát..
2016. ápr. 3. 17:46
 4/38 anonim ***** válasza:
89%

Inkabb a tini parkapcsolat, de mindegy.

Tudod tipikus kamasz vagy, aki mindent tud es csak azt szeretned hallani ami szerinted helyes.

Eleted szerelme? Tudsz egyaltalan valamit az eletrol es szerelemrol?

Ha az eszed is hasznalnad a tombolo hormonok helyett latnad hogy hatalmas kulturalis szakadek van koztetek. Ha ismet megtudja az apja hogy beszeltek sokat fogsz artani neki, akar ki is tagadhatjak. Te is zsido vagy, lehet teged nem erdekel de vedd figyelembe hogy nema vagy onallo! Te ismered a szuleid, de ha nem fogjak ot elfogadni keszen allsz hatat forditania szuleidnek, annelkul hogy biztos jovod legyen?

2016. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
76%
Hát az utolsó jól megmondta. Ha csajt akarsz, legyen 100 kilós inkább, mint muszlim. nem vagy tisztában a jelenlegi helyzetekkel sem, se a muszlimokról nincs semmi fogalmad. Mentsen meg mindenkit tőlük a jóisten.
2016. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
78%
Ne mondd már, hogy neked nem tökmindegy, milyen a csaj, ha csak ennyit látsz belőle: [link]
2016. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

A lány nem olyan muszlim, mint amilyenekre te gondolsz.

Képes lennék hátat fordítani a szüleimnek.. még ha ez durván is hangzik.

2016. ápr. 3. 18:19
 8/38 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem csak kitaláltad a történetet.
2016. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy, de amikor nincs itthon senki akkor titokban jön ide és látom kendő nélkül.. amúgy nyilvános helyen ahol lehetnek ismerőseink nem is nézhetünk egymásra
2016. ápr. 3. 18:21
 10/38 A kérdező kommentje:
Igen, nincs jobb dolgom mint ilyeneket kitalálni.. hűha
2016. ápr. 3. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!