Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az araboknál a leszbikusság...

Az araboknál a leszbikusság bűn, vagy természetes dolog, vagy mi?

Figyelt kérdés
tapasztalatokat is irhattok. egyszer voltam Egyiptomba, pontosabban Kairóba és egy 15 éves csaj egy kb 30 éves nőnek ugy köszönt, hogy egy oldal puszi es egy szaj puszi, érdekes volt..

2014. dec. 23. 08:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
lehet az anyja volt te..
2014. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
0%
És az anyját szájon puszilja? Ez is undorító.
2014. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Meg ha a gyereke lenne, akkor k 15 évesen szülte volna?
2014. dec. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem az anyja volt.. annak a nőnek egy 4 éves gyereke van.:)
2014. dec. 23. 09:18
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Azt nem árt tisztázni hogy sehol se természetes dolog. TERMÉSZET ELLENES a világban.
2014. dec. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

Mivel a nők arrafelé eléggé elvannak különítve a férfiaktól, és valljuk be, a férfiak elég tapló módon bánnak arrafelé a nőkkel, így megesik, hogy a nők egymás karjaiba esnek.


Utolsó, nem értek egyet veled. Ugyanis sajnos már a világ egyre több országában elfogadják a homoszexualitást.

2014. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
az iszlám világban szigorúan tilos a leszbikusság . ha van ilyenek börtönbe kerülnek meg más büntetések is kapnak ,mert ezt nem természetes dolog,és nem lehet .
2014. dec. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy bűn. Mind a Kopt keresztényeknél, mind a muszlimoknál. A két nő viselt fejkendőt? Vagyis muszlimok voltak?

Amúgy meg kérdeztem egy egyiptomi ismerősömtől, ha majd válaszol akkor megírom mit mondott.

A másik, ott a nők körül vannak metélve, vagyis képtelenek szexuális kapcsolatara, már mint nő-nővel. Az orális szex semmilyen élvezettel nem jár nekik. Csak hüvelyi úton tudnak szexuális élvezetet elérni.

2014. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!:)

utolsó válaszoló, akkor majd írd meg mit mondott az ismerősöd! légyszíves.:)

2014. dec. 23. 16:59
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem csak haram (bűn) a muszlimoknál, de Egyiptomban törvénybe is ütközik a homoszexualitás/leszbikusság. Pl nemrég tartóztattak le egy nyilvános fürdőben néhány férfit homoszexualitás gyanújával Kairóban.
2014. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!