Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa miatt szét hullik a...

Az apa miatt szét hullik a családom, fenyeget bennünket, nem bírjuk már tovább. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, az édesapám fenyegeti az anyámat, engem és a hugomat. Minden nap leküld jo pár sört és estére teljesen bekattan és fenyegetőzik hogy kidob minket az utcára és hogy megver. Engem többször is megutott kisebb koromban. Az ő nevén van a ház, nem tudunk mit csinálni csak tűrni ami megy. Félünk tőle évek óta, ott tartunk hogy anyám meg húgom el akarnak költözni albérletbe, én pedig ugyanazon a telken maradok csak másik házba, barátnőmmel lakom és bennünket is fenyeget hogy kirak. Mit lehet tenni ez ellen? Van nyoma annak is hogy kisebb koromban megutott, le van törve a fogambol. 21 éves vagyok, eddig bírtam az állandó hulyesegeit. A helyesírás miatt előre is elnézést, telefonról írtam. Legalább 10 éve szinte minden áldott nap ez megy.

2016. ápr. 8. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha a házasság alatt szerezték a szüleid a lakást, és nem apád esetleges örökölt pénzéből vettétek, akkor az anyukáddal közös tulajdon, lényegtelen, hogy kinek a nevén van.


A család már rég széthullott, csak formailag van egyben.

Anyukád legjobban teszi, ha elválik, rendezik a közös vagyon sorsát, és egy új, normálisabb életet kezd.


És lehetőleg ti se költözzetek közös telekre, mert nem lesz jó vége.

2016. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A ház az apám szüleitől van, anyámnak semmi köze hozzá sajnos. Tudom hogy már a végét járja az egész, csak anyámat féltem, az orvos mondta neki a sok emiatt való stressztől több műtétre szüksége van, teljesen tönkrement idegileg, és nagyon aggódom miatta. Mégiscsak az anyám, akit nagyon szeretek. Egyenlőre költözni nem tud hova.
2016. ápr. 8. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!