Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem hosszú hónapokig...

A férjem hosszú hónapokig munkanélküli volt, az én szüleim segítettek, támogattak bennünket, a férjem szülei távolmaradtak a problémáinktól és tőlünk, ma bejelentkeztek, hogy jönnének köszönteni a kisfiúnkat, hogyan állnál hozzájuk?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzésem van velük kapcsolatban...
2012. júl. 21. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Amíg nem volt munkája a férjednek, nem is találkoztak veletek? Vagy "csak" anyagilag nem segítettek? Ha az előbbi, akkor megmondanám hogy sajnos nem alkalmas az időpont.

Azért nem tiltanám őket a gyerektől, mert anyagilag nem tudtak támogatni, bár rosszul esne.

2012. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A férjem ment hozzájuk csak néha,ők nem jöttek.


Nem csak anyagilag nem támogattak,hanem azt mondták még régebben,hogy ők nem kívánnak foglakozni a mi problémáinkkal és ennek megfelően mikor tudták,hogy nagy bajban vagyunk akkor meg főleg nem jöttek.


Apósom mindig dicsekedik,hogy hány milliója van a bankban.

2012. júl. 21. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
A fiadhoz jönnének, nem hozzád, vágj jó képet hozzá a gyerek érdekében. De legfeljebb hellyel kínálnám meg őket, és finoman célozgatnék, hogy mennyi mindent köszönhettek a ti szüleidnek, milyen nehéz volt az az időszak stb. Nem mindegy, hogy miért sz...tak a fejetekre, amikor nehéz helyzetben voltatok: azért, mert ők is a létminimumon élnek éppen csak, vagy mert így volt kényelmesebb. Az is kérdés, hogy milyen a viszonyotok, mert sokat tolakodásnak vesznek mindent, amit az anyósék mondanak, tesznek, de ha segítség kell, azt meg elvárják. Lehet, hogy úgy voltak vele, hogy nem szólnak bele az életetekbe, és ha nem kértek, maguktól nem avatkoznak bele. Ennek az okát csak ti tudhatjátok. De az biztos, hogy én is hasonlóan viselkednék velük: majd ha nekik kellene valami segítség, akkor én is jótékonyan elfordítanám a fejemet...
2012. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor máris rosszul csináltam,mert a férjem elszaladt tortáért,süteményért a cukrászdába...
2012. júl. 21. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek mondták én sem kutyulnék bele a kapcsolatukba az unokájukkal csak azért, mert nekem nem szimpatikus az, hogy viselkedtek anno. Talán pár órát kibírtok.

Egyébként az is lehet, hogy azért nem mentek anno, mert nem akarták, hogy még ők is a terhetekre legyenek.

Süti, valami üdítő, néhány óra bájcsevej és kész. Az már pozitívum, hogy az unokára "igényt tartanak". Igyekezz ezt szem előtt tartani. Ha már nektek nem segítettek, legalább a nagyszülő szerepét próbálják meg jól játszani!

2012. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!