Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy anyós...

Mitől lehet, hogy anyós minden alkalommal felhívja a fiát ahányszor csak együtt vagyunk? Valami indokot mindig talál. Tényleg csak aggódik, vagy így akar szétválasztani bennünket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy telefonál miért választana szét?
2013. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

" ahányszor csak együtt vagyunk? "

mármint,mikor szexuálisan vagytok együtt ?

2013. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert mondjuk megzavarja őket, azért.
2013. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mert totál elcseszi minkettőnk hangulatát, főleg ha veszekednek is a párom tegnap is tiszta ideg volt miatta én próbálok jó képet vágni még nem szóltam érte de ha mindennapos a dolog egy idő után félek megmérgezi az együtt töltött időt és nem tesz jót a kapcsolatunknak.

Persze lehet, hogy én reagálom túl mert állandóan azon görcsölök mit gondol rólam csak nehogy rossz legyen a viszonyunk mert tudom, hogy a párom mennyire családcentrikus.

2013. jan. 14. 09:56
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem szexuálisan, bár olyankor meg benyitnak :)

Ha nem vagyunk náluk akkor pedig telefon

2013. jan. 14. 09:57
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha a párodat is zavarja mondja meg, hogy ne hívogassák. Mondjuk nem tudom hány évesek vagytok. Ha otthon lakik, és tudják hogy veled találkozik, tényleg szinte állandó a telefonálgatás akkor egyértelmű hogy a kedves anyuka nem tudja elfogadni a helyzetet. Ezt a párodnak kell rendezni, már csak azért is, mert az ilyen anyák a 40 éves fiuk kapcsolatába is bele fognak mászni.

Ha nem élnek együtt, akkor a párod finoman közölheti, hogy majd ő telefonál, mert ritkán ér rá, suli/munka akármi miatt.

2013. jan. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

> Ha nem vagyunk náluk akkor pedig telefon

Vezetékes telefont kihúzni, mobiltelefont kikapcsolni.

Probléma megoldva...

2013. jan. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Anyukáknak sokszor nagyon nehéz elengedni a pici fiukat. Csak ellenőrzi, hogy nem etted-e még meg szegény kicsi fiacskáját. :S

A párodnak le kellene építeni a mamát, szorítkozzon azokra az időszakokra, amikor otthon van a fia. Kivéve, ha nem 14 éves, hanem elmúlt legalább 18.

2013. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

29 éves, felnőtt és önálló. Van benne dac a szülői ukáz ellen, de csak nekem lázong a szülőkkel nem vitázik inkább rájuk hagyja.

Azért is gondoltam,hogy én lehetek az oka mert régebben nem volt a nyakában az anyós, csak pár hete kezdte el hivogatni mióta többet vagyunk együtt.

2013. jan. 14. 10:16
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Lehet hogy egyszerűen csak ennyire bele van bolondulva a kicsi fiacskájába.. bár tény, nem mindegy hogy mennyi idős a srác.


Mi egy éve költöztünk el a párommal, anyós azóta az őrületbe kerget minket.

Ő a világért sem telefonálna: a páromat zaklatja hogy sosem hívja, utálja őt, én csak szétzúzom a családot...

A párom minden hétvégén felhívja anyóst, kb. 3 havonta megy le látogatni (többet nem hajlandó, mert csak azt hallgatja hogy nem törődik anyucival), de az nem elég.


Én nem tudom mit vár anyós, hogy minden nap telefonáljanak?



Tehát tény, vannak ilyen anyukák is.

Azt neked kell tudnod hogy a te anyósod is ilyen kategória-e :)

2013. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!