Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotokban van olyan...

A ti családotokban van olyan személy, aki igényli a feszültséget, nem szeret nyugalomban élni?

Figyelt kérdés

Anyám teljesen ilyen.Ha X hétig nyugi van az nem jó neki,mindig kell valami indok a balhéra.


De más családokban is láttam ilyen személyiségeket.

Miért nem tudnak az emberek nyugalomban élni?

Az túl unalmas nekik?


2016. ápr. 10. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Apám élettársa. Komolyan mondom, ha 1 hete nem veszekedtek, szétvedi az ideg. Rendesen látni rajta, hogy keresi az indokot. Sokszor olyanokon besértődik, hogy fogom a fejem. Havonta eljátsza, hogy csomagol, elköltözik. Persze aztán nagy békülés van. Évekig öcsém miatt balhézott(hogy rendetlen, nem pakol el maga után) ő így nem tud élni elköltözik. Más témája nem volt. Öcsém elköltözött, ugyanúgy veszekszik apámmal, csak más dolgok miatt.
2016. ápr. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
A sógorom ilyen volt. Aztán leterheltük, minél több munkát kapott a családtól és a nővéremtől is. Azóta igényli a pihenést és a nyugalmat és a család is duplán jól járt, mert dolgozik is (ahogy viccesen mondjuk napi 48 órát) plusz nyugalom is lett mert kifáradt.
2016. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyám. Igényli a veszekedést, amibe mindig belekerül a durva önfényezés és a másik mindennek elhordása.
2016. ápr. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is anyám. Neki soha semmi nem jó, mindenért beszól.

Szerinte csak ő tud normálisan kitakarítani, elpakolni, ahogy mi élünk, az putri.

Ez egyébként néhány mosatlan edény. De az minek van ott, kérdezi?

mert ő munkanélküli, eltartatja magát, egyéb dolga sincs, mi meg dolgozni járunk reggeltől estig. Nem hiszem, hogy összedől a világ, ha nem egyből evés után mosogatok.

De bármibe bele tud kötni, kerti dolgokba, öltözködésbe.

Egy pletykás, gonosz, rosszindulatú öregasszony lett belőle.

2016. ápr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Apa volt ilyen, de ahogy öregszik, egyre inkább igényli a nyugalmat meg én sem vagyok már itthon olyan sokat, így nincsenek annyira veszekedések. Anya nagyon nyugalomkedvelő, vele alapból nem voltak nagy tányértörések.
2016. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kettő ilyet ismertem, egyik rokonom volt, másik a tanárunk az iskolában. A tanár kb tíznaponta úgy jött be az osztályba, de ám minden előzmény nélkül, se viselkedési gond nem volt az osztállyal, se rossz jegyek, hogy lekiabálta a hajat a fejünkről, tök ártatlanul a sárga földig lehordott minket, mennyire keveset érünk, lusták vagyunk (indok nem volt, csak a rosszkedve). A rokonom durvábban tolta, ő ivott is, és olyanokat mondott, hogy akinek nem tetszik az ő stílusa, az felakaszthatja magát stb.
2019. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!