Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, ha egy...

Jogosan esik rosszul, ha egy hozzám közelinek gondolt személy, így reagál az esküvőm hírére?

Figyelt kérdés

Amikor az előző szakításom után össze voltam zuhanva mellettem állt és segített. Utána, hogy sínre került a magánéletem is mindig kérdezősködött, hogy hogyan alakulnak a dolgok. Majd később, amikor megkérték a kezem gratulált és úgy tűnt örül. Kicsivel később, amikor személyesen találkoztunk megkérdezte, hogy ugyan mivel tudtad megfogni azt a fiút? Mit látott meg benned?


Talán közrejátszik ebben az, hogy a lánya és én egy idősek vagyunk és egy sikertelen fiú mellett horganyzott le, akit ki ő sem állhat. A lánya meg sikeres a jogász. A másik lánya szintén "egy nem hozzávaló" fiúval jár.


Az én vőlegényemre felnéz ez látszik, mert nemsoká megszerzi a doktori fokozatát és kedves, szorgalmas.



2016. febr. 4. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, néha nem a legjobban fejezi ki magát az ember. Szerintem nem akart semmi rosszat mondani vele.
2016. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet mit mondani, mert én simán el tudom képzelni, hogy bántó szándék nélkül, vicceskedve hangzik el a mondat.
2016. febr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy milyen módon mondta. lehet, hogy egyáltalán semmi bántó szándék nem volt benne. De az is lehet, hogy irigy. Ezt innen nem lehet eldönteni.
2016. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is lehet ezt viccesen is érteni. Meg úgy is, hogy bánkódik, hogy a lányai melléfogtak. És látja, hogy neked jobban sikerült. De ettől még nem feltétlenül rosszindulatú.
2016. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2016. febr. 4. 12:48
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Mindig esküvő előtt kezdenek irigykedni az emberek,én legalábbis a környezetemben ezt láttam. Valami rosszul esik nekik,amit a menyasszonyom kell levezetniük,mert máshogy nem tudják kezelni az irigységüket.


Én úgy tapasztaltam,hogy magamnak teszek jót,ha nem engedem,hogy megbántsanak. Tudatosítom,hogy ez az ő sérelme és problémája,amihez semmi közöm. Ha össze szedi magát és túllép egy ilyen személy a sérelmén,akkor nagyobb eséllyel veled is normális lesz. Nekem ez a tapasztalatom,de a ti esetekben nem tudom mi történhetett.

2016. febr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Irigy, hogy te ilyen jó pasit fogtál, az ő két lánya meg mindkettő mellényúlt. Esetleg úgy gondolja, hogy rosszabb parti vagy, mint az ő sikeres jogász lánya, mégis neked jutott a jobb falat, és még feleségül is vesz. Te tudod, de szerintem nem sértésnek szánta, pusztán szeretne ő is normális pasit a lányai mellé.
2016. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Egyszer mondta nekem, hogy büszke rá, hogy úgy tud odaszúrni másoknak, hogy "észre sem veszik".


Igen, talán engem nem talál elég jó partinak. Tudom az okát a jelenlegi munkahelyem. A második diplomámat csinálom és mellette kénytelen vagyok itt dolgozni kevés pénzért, hogy ha kell mehessek az óráimra, mert innen elengednek.

2016. febr. 4. 13:23
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha pasi kehet azért âllt melletted az első szakitàsnàl mert bejöttél neki mégha apàd koru is.. ma velem ilyesmi volt..gratulàlt de a szeme furcsa volt bànatos vagy nem tudom..
2016. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Aztán annak mi ertelme, hogy "úgy tud oda szurni, hogy észre se veszik"? Ha valakit meg akarok bántani, akkor azt akarom hogy észre vegye.
2016. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!