Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a családotokban, rokonságo...

Van a családotokban, rokonságotokban összeférhetetlen természetű személy? Hogyan kezelitek, hogy értetek vele szót?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk van kettő is.

az egyik a nagybátyám. soha semmi és senki nem jó neki. folyton sír miatta nagyanyám is (ketten élnek együtt) de nála csak a lenyelés segít. nem lehet neki visszaszólni.

a másik pedig anyum nagynénje. annyi köztük a különbség, hogy neki merünk is szólni, olyankor elgondolkodik, két napig nyugi van, aztán megint nem lehet vele bírni. megint jön az, hogy valaki kiosztja és így tovább. szerencsére csak karácsony, szülinap...stb. az amikor együtt vagyunk, azt pedig ki lehet bírni...

2012. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen van, nem is egy. Ignoráljuk.

Értsd: nem létezik számunkra.

2012. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Anyukám ilyen. Apukám megtanulta, hogy amit mond neki, az egyik fülén be, a másikon ki, húgom és én leléptünk 14 évesen, ritkán utazunk el hozzájuk emiatt, öcsém meg folyton veszekszik és ordibál vele.


Régebben próbáltam normális kapcsolatot létesíteni vele, de sajnos ez teljesen lehetetlen, akármit mondok, ellenem fordítja, elfelejti, vagy talán meg se hallja, aztán ha veszekedni kezd (nála nincs olyan, hogy értelmes emberek módjára megbeszéljük a dolgokat, egyből a plafonon van és ordít), hogy valamit miért nem mondtam el neki, hiszen ő mégiscsak az anyám, én meg mondom, hogy de igen, elmondtam, akkor csak még jobban felemeli a hangját, hogy ha így is van, ne hazudtoljam meg, mert ő az anyám. Hát ez van, nem lehet vele mit kezdeni, igyekszem kerülni. Próbáltunk segíteni neki, nulla eredménnyel, mivel neki tökéletesen jó így. Végül inkább leléptünk, és ha nincs szerencséje, akkor apám is ezt fogja tenni idővel.

2012. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Az összeférhetetlenséget egyébként olyan szinten képzeld el, hogy munkája sincs, mert egy munkahelyen sem bírták elviselni az elmúlt huszonöt évben...
2012. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, az apósom. 3 éve nem beszélünk vele és ez így a jó.
2012. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, érdekes történetek! Néha én magam is ilyen vagyok, szerencsére észreveszem magam, és kontrollálom az érzéseimet.
2012. dec. 5. 18:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, a nővérem. A család 70%-a kerüli, ha muszáj vele találkozni, levegőnek nézik.. A többiek meg inkább mindent ráhagynak..
2012. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!