Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret, de sosem mondja,...

Ha szeret, de sosem mondja, hogy "örökké", az ilyen kérdéseket kikerüli, akkor csak fél az elköteleződéstől, vagy engem nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 15:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Csak realista :)
2010. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan, hogy örökké. Úgy van, ahogy az első mondta, inkább realista. Te sem tudhatod felelősséggel, hogy örökké tart majd részedről a szerelem.
2010. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

De én arra lennék kíváncsi, hogy PILLANATNYILAG hogy érzi, szeret-e annyira. Ilyenekben én nem tudok realista lenni, és ez boldogtalanná tesz, hogy látok párokat, akiknél egy ilyesfajta szerelmi vallomás naponta megtörténik, úgy érzem, nem vagyok elég fontos neki...

Tudom, hogy szeret, és komolyan gondolja, de lehet, hogy nem annyira, hogy "örökké", csak ezt magának sem vallja be...

2010. ápr. 6. 15:10
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Aki azt mondja hogy "örökké", az még gyerek és hisz a mesékben.
2010. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Hány évesek vagytok?

Lehet, hogy a pasi már egy tapasztalt öreg róka és nem hisz már a mesékben :)

2010. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha azt mondja valaki, hogy "örökké tart". Ezerszer jobb ez, mint úgy élni egy kapcsolatban, hogy "Áh, úgyis szétmegyünk egyszer, minek az érzelgősség, minek kimondani?"

De hogy a te esetedben jelent ez valamit? Ha azt mondja szeret, akkor azt kell elfogadni, és a kapcsolatot aszerint kell ápolni. Nem számít, ha ezt nem fokozza azzal, hogy "örökké", talán csak hülyén érzi magát tőle, ám ez nem azt jelenti, hogy nem tervez veled.

2010. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod,érzed,hogy szeret.Nekem ez fontosabb lenne minden,-a távoli jövőre vonatkozó ígéretnél.A férfiak nehezebben mondják ki.
2010. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az esküvőre tartogatja :)
2010. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

ebben konkrét választ nem tudok adni,viszont nem tetszik hogy sosem mondja ki. nekem a párom 4év után is minden nap elmondja...és én sem hiszek a mesékben,mert kitudja mi lesz 10év múlva. szülök egy gyereket meghízok,megcsal én meg kidobom..itt jön a DE az hogy ő pillanatnyilag úgy gondolja most hogy örökre,ez nagyon fontos.Hiszen a jelennek élünk.Tehát tudom hogy szeret.Nem érdekel mi lesz 10év múlva,nem szerződést kötünk,csak egy szó ami még magabiztossabbá tesz a kapcsolatunkban.szerintem ha konkrétan kikerüli a kérdésket az jót nem jelenthet..legalább ate kedvedért kinyöghetne egy "igent"..

attól függetlenül mi nők tisztában vagyunk azzal hogy ha vége valaminek akkor az élet megy tovább,akkor csak jobbat találhatunk magunknak(kivév ha miattunk/mi hibánkból lett vége)attól még egy férfink tudni kéne hogy mik azok a szavak amitől a edvese boldog.Mondom nem szerződni kell,nem egy bundát kért,csak egy hülye szót!!

2010. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Én semmire nem mondom, hogy örökké, mert honnan tudjam mi lesz holnap? Az örökké meg pláne hol van még?Örülj neki, hogy szeret, de ne kívánd, hogy örökké.
2010. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!