Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha több éve együtt vagyok a...

Ha több éve együtt vagyok a párommal, és érzem, hogy szeret, de még egyszer sem mondta ki, az jelent valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
Azon tűnődöm, hogy normális ez így? Igaz, még én sem mondtam neki, mert nem én akarok lenni az első.. pedig ennek ellenére nagyon szeretjük egymást, úgy érzem. Fontos, hogy kimondjuk a szeretlek szót? 33/N
2010. ápr. 6. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem minden ember olyan, aki naponta hangoztatja ezt szavakkal. Figyeld a gesztusait, a cselekedeteit, lehet, hogy ő másképp fejezi ki az érzéseit. Látod, te is szereted, mégsem mondod neki..... Lehet, hogy ő sem meri elkezdeni. Szóval semmit nem jelent! Nekem az előző férjem szinte soha nem mondta (10 év házasság alatt talán 2-3x) a második férjem minden nap mondja. Ettől függetlenül az első férjem is szeretett, de nem olyan típus volt. Persze egy nőnek mindig jobb, ha minden nap hallja, hogy szeretlek....
2010. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

33 évesen lehetne több eszed, mint hogy ilyeneken problémázol.


Ismered azt hogy:


Ki azt mondja imád, sose hidd el szavát,

ki azt mondja szeret, talán igaz lehet,

de az ki rád néz és nem mond semmit, annak ad egész szívedet, mert az hűn, s forrón szeret.


Lehet benne valami. A férfiak amúgy se szeretik ezt hangoztatni. Mellesleg én 8 éve vagyok kapcsolatban a párom sem szereti mondani, inkább érzékelteti de én tökéletesen megvagyok vele elégedve.

2010. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő olyan ember,aki inkább tettekkel adja tudtodra,hogy szeret,ilyenkor nem fontos a "szeretlek" szó.Viszont ha nem mutatja ki és nem is mondja,nah akkor van a baj.Persze azért az sem jó, ha soha nem mondja ki.
2010. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ezt úgy értsétek, hogy még soha, 1x sem mondta, 3 év alatt...
2010. ápr. 6. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy én még fiatal vagyok ehhez 21 évesen. De még én sem mondtam ki a barátnőmnek azt a szót. Pedig még 4 éve vagyunk együtt. Ha kimutatja, akkor mi a gond?

Szerintem egyáltalán nem fontos állandóan ezt szajkózni, ha érzed, s kimutatja, akkor nincs abból semmi probléma.

Nekem a barátnőm gyakran mondja, mikor feltűnt neki, hogy az én számból ez egyszer sem hangzott el, akkor beszélt anyámmal, a hátam mögött erről a problémáról segítségképp. Anyám mondta neki, hogy ezt még családba sem mondtam senkinek, így lehiggadt. Ezután előadta a történetet s mondta amíg kimutatom az érzéseimet felé, addig nem fogja zavarni s nem problémázik rajta többet.

Ennek már kb fél éve s azóta is boldogan elvagyunk magunknak. Szóval ne problémázz ezen. Csak feleslegesen aggódsz.

2010. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!