Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A házunkban reggeltől estig...

A házunkban reggeltől estig üvölt a zene, ha feljelentem akkor muszály elmondanom a nevemet, vagy lehet olyat is kérni hogy ne tudja meg a házban lakó hogy ki jelentedte fel?

Figyelt kérdés
Valamikor egész nyáron is üvölt a zene,már idegesítő tud lenni,főleg amikor Hétvégenként délután 2-től folyamatosan üvölt egész 6-ig.Vagy vamikor este 10 kor is üvölteti.Már annyira zavaró tanulni is alig lehet tőle:))Mit csináljak?
2010. ápr. 6. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
nálam ugyanezt csinálja a bátyám:/ nem tudok vele mit csinálni, nem hagyja abba akkor sem ha szólok. szal így marad, h nem tudok tanulni, de azt sem értik meg a szüleim h így nem lehet:/
2010. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérjél kölcsön egy hangfalat, és te meg üvöltessél komolyzenét.
2010. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

MUSZÁJ, NEM MUSZÁLY!!!!



Bocsi, de nagyon ez nagyon ingerel

2010. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem először inkább szólj neki, hogy zavar. Nevetséges első körben a rendőrséghez fordulni, ezért van szád. Ha ez már megtörtént, akkor szólj még egyszer, ha akkor sem fejezik be, akkor jöhet a hangfal és a komoly zene.
2010. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Önts a hangfalra vizet..azon nyomban abbahagyja majd :D
2010. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kihivhatod a rendőrséget.Ők ki is fognak menni, és azt mondják ejnye-ejnye!. Csinálni nem nagyon tudnak semmit. Mikor bejelented meg kell mondanod a neved, viszont ők nem mondhatják meg, hogy ki tette a feljelentést. De nem akarlak elkeseriteni, akkor is meg fogja tudni. Sok értelme nincs a feljelentésnek. Nem lehet esetleg értelmes ember módjára beszélni vele?
2010. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Gondolom azért kérdezte, hogy nem tudják meg ki jelentette fel, mert esetleg rézbőrű az, aki ordíttatja a zenét, és fél, hogy elvágják a torkát. Én megértem, hasonló cipőben járok.
2010. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"MUSZÁJ, NEM MUSZÁLY!!!!

Bocsi, de nagyon ez nagyon ingerel"


Igen!


De ha a füle nem érzi valakinek, akkor jegyezze meg:

muß sein!

2010. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

És csak titeket zavar? Mert mi több szomszéddal összefogtunk, aláírást gyűjtöttünk a bűnös ellen, és szóltunk a főbérlőjének, miszerint vagy kiteszi, vagy megyünk a rendőrségre (a rendőrség valóban nem tehet sokat, de ez a fenyegetés hatott). Kimosta a lakó fejét, aki persze inkább kussoltatta a hifijét attól fogva, mert nem akart kiköltözni és új lakást keresni.

Ehhez az volt a nagy mázlink, hogy albérletben volt ott, nem volt övé a lakás.

2010. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is ez volt, felmentem szólni, leszarta, még fenyegetőzött is. Nem vacakoltam, hívtam a rendőröket persze névvel, kijöttek 3 perc alatt, és elbeszélgettek az illetővel. Ez volt 2 hónapja, azóta teljes csend van.

Bunkó parasztokkal csak így lehet bánni, és ne félj attól, hogy meg kell adnod a nevedet. Nehogy már te rettegj a saját lakásodban. Csak keményen!

Mellesleg nem kell nevet megadni ha nagyon nem akarsz, lehet névtelenül is.

Még annyi, hogy ha egy bérlő nagyon problémás és nem hajlandó betartani a társasházi szabályokat, ki lehet dobatni szépen...

2010. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!