Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Panellakásban felettünk...

Panellakásban felettünk ordítozás, bömbölő zene, buli stb. Háromnegyed 8-tól. Két kisfiam nem tud aludni. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 20:13
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Ehhez joguk van? Pláne albérlők...
2011. szept. 24. 20:14
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
tízig lehet
2011. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
21%
Nem, csendháborításnak minősül! A házirendben benne van meddig és hogyan lehet bulizni. Ha kihívod 2x a rendőröket rá akkor még ki is rakják a lakásból!
2011. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%
Hol laktok? Lehet mi vagyunk azok :D
2011. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem, szedj össze pár lakót és menjetek fel. Annyi szórakozóhely van, miért pont egy panelban kell bulit tartani.
2011. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
71%
tudod, sok az olyan ember, aki úgy gondolja, hogy " a tulajdonában azt csinál amit akar" csakhogy vannak dolgok amik a közösség jogait számba veszik. És ezt xarják le sokan. tudom mire gondolsz, én pl dugást, ajtócsapkodást is hallgattam már végig. biztos van megoldás, de konfrontálódás néélkül nem oldahtó meg az ilyen szerintem.
2011. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%

én meg a bömbölést hallgatom 4 éve non stop. A szomszéd csak elli a kölyköket,amugy meg szarik rájuk,egész éjszaka hiszti,ajtócsapkodás,orditás.......

Én semmit nem tudtam elérni...persze akárhova forudlok én vagyok a szemét,mert azt mindig muszáj megértnei,hogyha valakinek gyerekei vannak és zajjal járnak..ja csak nem ekkorával,és nem a végtelenségig.

te sem fogsz tudni semmit cisnálni,én megmondom őszintén 1-1 alkalomért nem szólok,csak ha rendszeres. Gondolom ő sem dörömbölt a padlón ha 10:01 perckor,vagy hajnal 2kor orditottak a gyerekek

2011. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%

Mindenki abban a hiszemben van, hogy este tízig lehet mértéktelenül zajongani. Nagy tévedés. Nincs már idő korlát. Az indokolatlan zajkeltés a nap bármely időszakában szabálysértés.

A 218/1999.Korm.r. 6. §-a konkrétan leír mindent.

2011. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk előre szól valaki akkor nem gond, de egy bizonyos óráig! És el tudsz érni sok mindent, mivel nem az ő lakásuk! Nálunk a házból 2 embert is kiraktak ilyen indokkal az albérletből. A lakástulajdonosnak sem jó, ha ilyen albérlői vannak, hidd el ki tudnád őket rakatni onnan! Gondnoknő esetleg aki intézkedne?
2011. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
63%

20:24 jól irja


bár engem hajnal 2kor költött fel s szomszéd eleinte,közös képviselő kezembe adott egy papirt,hogy csendháboritásért délután 2kor is feljelenthetem ha nem jelenti be előre,h zaj lesz pl felujitás miatt.

sokadik kérés után rájuk hivtam a rendőrséget,30ezerre büntették

kérdeztem a rendőrt,mi van ha este 8kor van ugyanez,azt mondta hogy nem számit,ugyanigy járnak el

azóta kuss van

2011. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!