Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az kapcsolat ha a...

Milyen az kapcsolat ha a férfi egész este a facebookon lóg mikor a felesége mellette van?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 22. 06:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Milyen választ vársz? Persze, hogy sz..r... Nyilván a felesége nem annyira érdekes, nem tudja úgy lekötni, mint a facebook. Lehet elmélkedni, hogy kinek a hibája, meg mutogatni a másikra, de ezt csak közösen tudjátok megoldani, ha mindketten akarjátok.
2016. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem mindegy, hogy egy egész este, minden hétköznap este, vagy egész héten minden este. Meg napközben hogy vannak, mennyi interakció folyik le közöttük. Szóval ennyiből nem derül ki, milyen a kapcsolat.
2016. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a Facebook egy vírus ami mindent megfertőz és hiába közösségi oldalnak mondják az emberi kapcsolatokat székelytelenné és üressé teszi, a többiről,ilyen hogy kezelése , tartalma arról nem beszélek. Ez nagyon sok embert magával ragadott és sok kapcsolatot tett tönkre. Mond meg a férjednek regisztráljon le az oldalról és ne mások kiteregetett magánéletével foglalkozzon, mert az egy elferdített valóság magyarul hazugság. Foglalkozzon kézzel megfogható dolgokkal mondjuk veled, a gyerekeiddel, es még sorolhatnám
2016. ápr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Az a dolgok kimenetele szokott lenni, általában évekig tartó előzményekkel.

Nálam a pocsék kapcsolattól való menekülés volt a számítógép (kerti munka, hobbi, akármi), évek veszekedése, értelmetlen csörtéje, hisztije, mosolyszünete és utálata után. Amikor inkább pucolod a WC-t, csak 10 percig ne kelljen hallanod a hangját, majd 3 órára felmész a padlásra pakolni a lomokat, amiket tegnap már órákig pakoltál.

Na jó, ez már a véglet, de annak is van oka ha valaki inkább a gépet választja egész nap a párja helyett. Pl valaki, akivel jól elbeszélget... Véletlenül sem másik nő.

2016. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%

Nem túl jó.

De akkor minek van a feleség a férjjel?

Vagy minek van a férj a feleséggel?

Én úgy gondolom, hogy ha valami nem jó, akkor változtatni kell, lépni.

Ha valaki nem hajlandó változtatni, akkor meg ne panaszkodjon.

2016. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
idegőrjítő, személyes tapasztalatból mondom, bár én pikk pakk a sarkamra állok, és akkor hagy menjen a balhé a kib****tt facebook miatt.
2016. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Szar! Csak azt kellenne megtudni,hogy netán felszarvazza e
2016. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan már, miért ne lehetne normális? A férjem fekszik az ágyon, kezébe a távirányító és végignézi az össze csatornán a híradót, időjárást, majd kezdi az elejéről. Én közben a gép előtt ülök, minstem hogy azon veszekedjünk, hogy "add ide azt a rohadt távirányítót". Mikor végre talál egy kedvére való műsort, akkor abbahagyja a zongorázást, és én dolgozom tovább.


Ja, ami a kérdésből kimaradt, hogy mennyi idős a kérdéses pár? Mert nem mindegy. A mi esetünkben 50 fölött is más, meg 25 fölött is más.

2016. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Milyen kapcsolat az, ahol egymáson lógnak?

Én este tanulok, a férjem közben tv-t néz. Én kötök, ő olvas. És jé, 20 éve működik...

2016. ápr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Azzal ugye tisztában vannak a fanyalgók, hogy a facebook csak eszköz? Olyan, amilyenek a használói.
2016. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!